Problem ze sterownikami nvidia do kraty 7600 gs

Witam,

mam taki problem. posiadam kartę graficzną geforce 7600gs i mam sterowniki nvidia 177.92(rok wydania 2008) i wyskakuje mi taki blue screen.

blue%20screen.jpg

Jak miałem wersję sterowników z roku 2009 i 2010 ze stycznia to też mi wyskakiwał. Moje pytanie brzmi: Czy instalować sterowniki najnowsze, które są aktualnie na stronie nvidii o symbolu 197.13 wydane w marcu 2010?? Będzie wyskakiwał bluescreen po zainstalowaniu tych sterowników??

VIDEO_TDR_ERROR - Próba zresetowania sterownika ekranu nie powiodła się. Rozwiązanie: -Uaktualnij sterowniki od karty graficznej.to znaczenie kodu błędu BSOD ( 0x00000116 )

Proponuję odinstalować sterowniki grafiki które masz obecnie zainstalowane na komputerze, przeczyścić rejestr systemowy CCleaner-em , ściągnąć ze strony producenta najnowsze i zainstalować.

Jest jeszcze inne rozwiązanie : jeżeli wgrywałeś sterowniki ForceWare plik “nvlddmkm.sys” nie posiada update , aby to naprawić należy :

  1. przejść do Windows/System32/Drivers and rename nvlddmkm.sys do

nvlddmkm.sys.old.

  1. idź do Nvidia folder , gdzie twój sterownik został wypakowany (zazwyczaj C:\Nvidia ) i znajdz plik o nazwie nvlddmkm.sy_ - skopiuj go na C:\

  2. Naciśnij START - URUCHOM - napisz " cmd" - OK

  3. pokaże się MSDOS

  4. napisz " cd\ " , naciśnij ENTER

  5. Start - Uruchom - cmd

c:

EXPAND.EXE nvlddmkm.sy_ nvlddmkm.sys

Nastepnie wchodzisz na dysk C : i kopiujesz plik nvlddmkm.sys do folderu Windows/system32/Drivers

  1. kiedy wszystko będzie dobrze przekopiuj C:\nvlddmkm.sys do Windows/System32/Drivers zrestartuj komputer.

Zainstalowałem najnowsze sterowniki ze strony nvidii i dalej wyskakuje mi ten blue screen! !!