Problem ze sterownikami od dźwieku i od sieci bezprzewodowej

Mam problem ze sterownikami do karty dźwiękowej Creative Audigy SE (SB0570) Sound Card i do Adaptera Sagem Model XG-760N. Podczas instalacji sterowników do karty dźwiękowej wszystkie programy do zarządzania instalują się, ale gdy proces dochodzi do sterowników do karty, wywala bluescreena i koniec. Z adapterem mam problem ponieważ, dostaję komunikat, że nie został poprawnie zainstalowany. Strona na której były linki sterów do adaptera wygasła, natomiast z kartą dźwiękową nie wiem co robić. Nie podłączę jej pod zintegrowaną bo gościu mi kiedyś mówił, że wyłączył ją w biosie, ale też na niej dźwięk jest marnej jakości :confused:

Możesz napisać co jest napisane na tym bluescreenie

Zainstalowałem stery z płyty w trybie zgodności z Vistą. Już miałem wybuchnąć radością, a tu nic nie działa:/ Jak kliknę na jakiś program to, że jest nie kompatybilny no i musiałem odinstalować… Przy włączeniu systemu zaczęło wykrywać sprzęt i nawet pomyślnie go zainstalowano z tym, że dźwięku jak nie było tak i nie ma. Z sterami do adaptera też nie znalazłem rozwiązania… Proszę o pomoc. Jeśli nikt nie będzie wiedział co zrobić, powrócę do XP i zainstaluje te 150 aktualizacji ehhh :confused:

W panelu sterowania i zakładce dźwięk system nie widzi żadnego urządzania audio :confused: