Problem ze sterownikami płyty głównej

(Kuba199pl) #1

Jak w temacie nie mogę zainstalować sterowników do płyty głównej 4 razy instalowałem i nadal piszę, że nie posiadam sterowników...

Głównie chodzi mi o dźwięk bo tak to komputer działa dobrze. Aha, zapomniałbym sterowniki do karty graficznej zainstalowały się za pierwszym razem poprawnie.

O płycie głównej wiem tylko tyle z EVERESTa bo nie znam się na tym.

ID płyty głównej 06/11/2007-MCP61P-6A61KE11C-00

(dudpis) #2

Resetowałeś komputer? W EVEREŚCIE weź Kmputer --> Płyta główna --> Płyta główna tam masz na samym początku ID płyty głównej, a zaraz podspodem Nazwa płyty głównej...

(Kuba199pl) #3

Nazwa płyty głównej Nieznane

A co do resetów to wczoraj zrobiłem ich więcej niż przez cały czas od kąd mam kompa.

edit : Możę to coś da :

Zestaw układów

Zestaw układów NVIDIA® nForce™430

(dudpis) #4

Masz otworzoną obudowę? U mnie na płycie pisze nazwa: MSI Ultra-C (ms-6566). Sprawdź może u Ciebie też. :wink:

(Kuba199pl) #5

Kompik kupiłem w całości gwarancja ważna jeszcze rok :wink:

(dudpis) #6

To jak kupiłeś w całości to chyba powinny być jakieś papiery...? Tam powinno pisać co masz w kompie itp...itd...

(Kuba199pl) #7

Właśnie w tym problem...papierów żadnych nie mam. Mam tylko gwarancje to tam pisze tylko Pavilion a6000

(slawex1983) #8

kb888111xpsp2

(Kuba199pl) #9

No, to pomożecie? Wszystkiego próbowałem. Usuwałem nawet przez program 'Driver Cleaner Pro' ale nic nie dawało ten sam efekt...

(slawex1983) #10

Ściągnij kb888111xpsp2 i zainstaluj. Zrób restart i zainstaluj sterowniki od dźwięku. Jeżeli nie zadziała to wejdź do menadżera urządzeń i będziesz tam miał żółty wykrzyknik przy urządzeniu PCI Device (lub Multimedia Device, Unknow Device - jakoś tak). Kliknij je PPM i wybierz aktualizuj sterownik.

(Asterisk) #11

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.