Problem ze sterownikami płyty głównej

Jak w temacie nie mogę zainstalować sterowników do płyty głównej 4 razy instalowałem i nadal piszę, że nie posiadam sterowników…

Głównie chodzi mi o dźwięk bo tak to komputer działa dobrze. Aha, zapomniałbym sterowniki do karty graficznej zainstalowały się za pierwszym razem poprawnie.

O płycie głównej wiem tylko tyle z EVERESTa bo nie znam się na tym.

ID płyty głównej 06/11/2007-MCP61P-6A61KE11C-00

Resetowałeś komputer? W EVEREŚCIE weź Kmputer --> Płyta główna --> Płyta główna tam masz na samym początku ID płyty głównej, a zaraz podspodem Nazwa płyty głównej

Nazwa płyty głównej Nieznane

A co do resetów to wczoraj zrobiłem ich więcej niż przez cały czas od kąd mam kompa.

edit : Możę to coś da :

Zestaw układów

Zestaw układów NVIDIA® nForce™430

Masz otworzoną obudowę? U mnie na płycie pisze nazwa: MSI Ultra-C (ms-6566). Sprawdź może u Ciebie też. :wink:

Kompik kupiłem w całości gwarancja ważna jeszcze rok :wink:

To jak kupiłeś w całości to chyba powinny być jakieś papiery…? Tam powinno pisać co masz w kompie itp…itd…

Właśnie w tym problem…papierów żadnych nie mam. Mam tylko gwarancje to tam pisze tylko Pavilion a6000

kb888111xpsp2

No, to pomożecie? Wszystkiego próbowałem. Usuwałem nawet przez program ‘Driver Cleaner Pro’ ale nic nie dawało ten sam efekt…

Ściągnij kb888111xpsp2 i zainstaluj. Zrób restart i zainstaluj sterowniki od dźwięku. Jeżeli nie zadziała to wejdź do menadżera urządzeń i będziesz tam miał żółty wykrzyknik przy urządzeniu PCI Device (lub Multimedia Device, Unknow Device - jakoś tak). Kliknij je PPM i wybierz aktualizuj sterownik.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.