Problem ze sterownikami Radeon X2300 Win7

Witam. Mam problem ze steronikami do karty ATI Radeon X2300. Windows 7 nie wykrywa karty graficznej. W menadżerze urządzeń wyświetla się tylko standardowa karta VGA. Instalowanie oprogramowania ze strony AMD nic nie pomaga. Macie namiary na dobre drivery lub sposób jak tą kartę zainstalować?

Zobacz:

http://forum.hotfix.pl/problemy/karta-g … 15390.html

http://www.sevenforums.com/graphic-card … -help.html

(może przydać się http://translate.google.com/ - wklejamy adres strony albo tekst do przetłumaczenia w puste białe pole i klikamy Tłumacz)

Czy wcześniej zainstalowałeś inne sterowniki - do chipsetu?

Upewnij się co do typu systemu.

W jaki sposób sprawdzić czy posiadamy zainstalowany system 32 czy 64-bitowy?

  1. Start - prawy przycisk myszy na Komputer - Właściwości

  2. W oknie, które zostanie otwarte interesuje Cię pozycja Typ systemu

http://vpx.pl/i/2012/06/17/P0MJI.png

Zanim zainstalujesz nowe sterowniki odinstaluj stare: jak-calkowicie-odinstalowac-sterownik-karty-graficznej-t492749.html?hilit=nvidia

Sprawdź dokładny model karty graficznej na http://www.dobreprogramy.pl/GPUZ,Progra … 16750.html

Może otrzymałeś płytkę ze sterownikami do karty graficznej? Wtedy albo można uruchomić stamtąd instalator. Albo menedżer urządzeń i prawy przycisk myszy na urządzenie z pytajnikiem - aktualizuj - opcja wskazania sterowników na płycie.

Sterowniki: http://www.downloadatoz.com/howto/hp-at … 22858.html To laptop? Można poszukać sterowników na stronie producenta laptopa.

Pozdrawiam!

nie widziałem na stronie AMD żadnych sterowników do twojej karty tak wiec zostaje ci zmodyfikowanie sterowników .

ściągnąć sterowniki AMD jakieś starsze i ściągasz ze strony http://www.hardwareheaven.com/modtool.php następnie odpasz narzędzie Mobility Modder i wskazuje instalatora czy folder z instalacja już nie pamiętam program przerabia instalacje następnie odpalasz przerobiony instalator i masz zainstalowane stery do karty podejrzewam ze system zmieni nazwę karty , chociaż robiłem to na laptopie jakim stary acerze który tez mi pokazywało ze mam standardowa kartę VGA po zmodyfikowaniu sterów z zainstalowaniem nie było problemu