Problem ze sterownikami - Realtek AC'97

Witam.

Gdy instaluje sterowniki wymienione w temacie przy samym koncu instalacji komp sie restartuje a po zalogowaniu wyala mi komunikat ze system przwrocil stabilnosc po powaznym bledzie. Czy ktos moze mi to wyjasnic?

PS. Angielska wersja Xpka - brak polskich jezykow :slight_smile: (Przy okazji moglby mi ktos zdradzic slodka tajemnice jak je aktywowac?)

Podaj nazwę płyty głównej

zobacz te stery-- http://www.realtek.com.tw/downloads/dow … n=false#AC

wybierz do góry downloads ,na następnej stronie pierwszy od dołu -masz AC 97

djkamil chciales plyte glowna - IBM 8187F4G Jak chcesz to moge jakos dac raport z everesta co do mojego kompa. Sterki zaraz sprawdze i dam wam znac. A moze wie ktos co z tymi polskimi znakami?

Xirate , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Popraw błędy i zacznij używać na forum polskiej pisowni. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Wyszukaj w google np “win xp eng jak zainstalować polska klawiaturę”

Niestety mm150 te stery dalej wywalaja mi blad. Przepraszam Panie Moderatorze ale nadal nie moge ustawic sobie polskich znakow.

Dodane 27.09.2010 (Pn) 15:14

Problem do zamkniecia - watek glowny (stery do k. dzwiekowej) zostal rozwiazany - znalazlem na stronie lenovo. Z polskimi znakami jakos poszukam po necie i znajde. W kazdym badz razie dzieki za pomoc!