Problem ze sterownikami USB, niedziałająca myszka

Witam !!

Jakiś czas temu próbowałem pomóc znajomemu wgrać soft na jego tablet, jednakże podłączając go do mojego lapka, komputer w ogóle go nie pokazywał…

Gdzieś tam poszperałem na sieci i znalazłem sterowniki USB, dzięki którym tablet miał się wreszcie pokazać jako oddzielny dysk, itp… niestety nie udało mi się to (zawsze pojawiał się komunikat że system widzi 4 nieznane urządzenia - zewnętrzne urządzenie Bluetooth do których nie mógł znaleźć sterowników, więc dałem sobie spokój…)

I tu nagle pojawia się zgrzyt - otóż mam myszkę podłączoną pod USB, wszystko działało normalnie, myszka normalnie chodzi a po paru minutach zamiera i nic się nie da zrobić… próbowałem przepinać ją innych portów USB, ale to nic nie daje… Nie pomogło także ręczne usunięcie tych nieznanych urządzeń Bluetooth - zawsze po restarcie systemu komp od nowa mi je pokazuje i cała jazda z myszką zaczyna się od nowa…

Nie pomogło ani odzyskiwanie systemu, ani usunięcie tych urządzeń za pomocą programu DeviceRemover…

Czy jest możliwe że po prostu z poprzedniej instalacji jakieś “śmieci” po tych sterownikach pozostały nadal w systemie i dlatego komp świruje mi z myszką ???

Problem jest dość irytujący więc bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc bądź wskazówkę co można z tym zrobić…

Naśmieciłeś, użyłeś jakiegoś szajsu do usunięcia tego co naśmieciłeś i dziwisz się, że nie działa.

Przywracanie systemu. Albo ręczne usuwanie sterowników do USB:

http://www.fixitpc.pl/topic/12087-samsu … u/?p=85375

Przeinstaluj USB korzystając ze sterowników do chipsetu lub usb, które znajdziesz prawdopodobnie na stronie producenta płyty.

Dziękuję za odpowiedź, ale niestety na nic się nie zdała ta porada ;/…

Tak jak pisałem wyżej że opcja przywracania systemu w niczym nie pomogła… Zrobiłem dokładnie tak jak było napisane pod tym linkiem - wywaliłem wszystkie urządzenia z kontrolerów uniwersalnej magistrali szeregowej oraz te 4 nieznane urządzenia, z folderu System32/DriverStore usunąłem plik INFCACHE.1 i po ponownym włączeniu kompa system nadal wykrywa te urządzenia … (inne urządzenia - zewnętrzne urządzenie Bluetooth).

Co ciekawe po ponownym podłączeniu myszki do USB system normalnie ją instaluje, jednakże po paru minutach jej używania, kursor zamiera i nadal nie da się nic zrobić ;/…

Czy jest coś jeszcze co ewentualnie można z tym zrobić ???