Problem ze sterownikami z systemie Windows - czarny ekran

Witam! Mam problem a mianowicie dzisiaj zainstalowalem sobie Windows Vista Ultimate i w pierwszej kolejności po instalacji systemu zacząłem instalowac sterowniki do karty graficznej instalacja przebiegła bezproblemowo lecz po ponownym uruchomieniu komputera juz nic nie widac na monitorze poprostu tak jakby monitor był wygaszony a jest włączony dżwięk uruchamiania systemu słysze więc coś jest nie tak ze sterownikami tylko właśnie co w tej sytuacji robić skoro nie mogę nawet się zalogować do systemu bo nic nie widać na monitorze?? monitor jest poprawnie podlączony do komputera bo dwa razy sprawdzałem styki

Prosze o pomoc

Dziękuje i pozdrawiam

Po instalacji systemu zainstalowałeś najpierw sterowniki karty graficznej, w pierwszej kolejności instaluje się sterowniki płyty głównej, następnie karty graficznej. Zainstaluj st. pł. głównej.

tylko jak mam zainstalować skoro nie mogę sie nawet dostac do systemu bo widze tylko czarny ekran…

W trybie awaryjnym odinstaluj stery k.graficznej

Tylko po deinstalacji sterowników przeczyść rejestr :smiley:

zaaplikujcie na vistę Mega paka sterowników i będzie o.k Pozdro !!

Heh, nie ma uniwersalnego narzędzia z kodekami pod Vistę, ja zainstalowałem K-lite mega codecs pack a i to wszystkich formatów nie czyta, jedynie te najpopularniejsze.