Problem ze Sterownikami?

A więc …

Gdy włączam komputer (Windows XP) to wszytsko jest ok. Jednak po dłuższym użytkowaniu restartuje się. Także restartuje sie przy graniu (np. w Metin2). Po kilku zrestartowanaich wyskakuje ramka “Systems : This file not found” Później wyskakuje “System Windows odzyskał sprawność po poważnym błędzie i odkrył prawdopodobną przyczynę błędu : Sterownik Ekranowy nie może dokończyć pracy rysowania […]” Jednak próbowałam wszystkiego … Wymieniałam każdą cześć komputera … Równiez sterowinki, ale to nic nie dało - może wie ktoś o co chodzi ? Z góry dziekuje.

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie plików DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum. Wklej go na http://wklej.org a tu daj tylko link do niego.

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Cat97 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.