Problem ze sterownikami

Po zainstalowaniu hd 3000 intel pojawia mi się czarne okno w lewym górny rogu ekranu, a natomiast przy instalacji audio nic się nie dzieję, komputer próbuję jakoś zainstalować sterowniki (po uruchomieniu komputera na nowo po instalacji sterowników), ale za każdym razem jest niepowodzenie.
A zapomniałem wspomnieć, po najechaniu na ikonę dźwięku piszę, że jest “Brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio”, ale nie wiem czy ta informacja coś zmieni.

A spróbuj tak. Odinstaluj te sterowniki, co już siedzą w systemie i spróbuj na czysto zainstalować. Czy coś się zmieni?

Ale nic się nie “zrypie”, że tak powiem jeszcze bardziej?

Nie powinno, powinno być, że sprzęt nieznany i wtedy spróbuj zainstalować sterownik.

A czy WiMAX Network Adapter służy w czymś przy instalacji sterowników?
(Tak ogólnie wygląda mój menadżer urządzeń; https://zapodaj.net/49eff9a2a7633.png.html - przy urządzeniu audio na magsitrali jest żółty znak jak przy wyżej pokazanych sterownikach).

Czyli tak. W kontrolerach audio. To drugie to realtek hd audio, w karcie zgodnej vga to intel hd 3000.
WiMAX Network Adapter czyli karta sieciowa i potrzebuję identyfikatora do określenia, która. Jest kilka na stronie intel.

Przy wszystkim był żółty znak prócz audio dla ekranów, odinstalowałem właśnie wszystkie dwa sterowniki z zakładce na sterowniki audio i instaluję to co mi podesłałeś, bo tylko odinstalowałem jeden sterownik, a teraz odinstaluję również audio dla ekranów i zobaczymy czy to coś da.

Niestety to nic nie dało również :confused: Jest jakiś sens naprawy tego WiMAX? W sensie czy mi jest to jakoś potrzebne? I czy jest jakaś możliwość, że to on odpowiada za niepowiedzenie wgrywania sterowników?

Audio dla intel jest w pakiecie intel hd graphics. Ja mówię o tym drugim audio, że to jest realtek. Wimax to karta sieciowa i ją też trzeba uaktualnić. Zrób tak. Rozpakuj dwa instalatory, co podałen i z menadżera urządzeń właściwości na urządzeniu sterownik i aktualizuj i wybierz lokalizację plików ze sterownikami.

A ten pakiet intel hd graphis ma też sterownik od grafiki, tak? W sensie czy wgrywa również i go, aby zastąpić ten nie działający zgodny z vga

Graphics. Sama nazwa mówi. Pakiet sterowników graficznych (w tym karta, audio, etc).-

A więc tak, po odinstalowaniu sterowników od grafiki i audio i próbie zainstalowania tego intel hd 3000 pojawił się ten komunikat https://zapodaj.net/88c4280d95fd9.png.html

Czyli tak. Ściągnij Drivermax i spróbuj nim najpierw zaktualizować intel i hd audio realtek. Dwa sterowniki na dzień. Jeżeli usunąłeś intel audio dla wyświetlaczy, to dopiero jutro o podobnej porze zaktualizujesz DM. Natomiast wimax na jutro. Są dwa sterowniki dziennie jako limit. Napisz czy pomogło.

Nic to nie dało, nie ma limitu również, więc mogłem to zrobić wszystko od razu. Zaktualizowałem te sterowniki i dalej nic :confused:

Hmmm… dziwne… Teraz nie wiem czy to nie awaria sprzętowa. Bo sterowniki uparcie się nie instalują.

Moje sterowniki przed 1wszą aktualizacją, która to zrobiła (w sensie zniszczyła mi te sterowniki) były z 2010 roku, może taka informacja coś pomoże.

Masz nośnik z Windows? To tak jakbyś instalował system, jest opcja napraw komputer. Wykorzystaj ją i zobacz czy problem zniknie.

A ja Ci proponuję radykalne rozwiązanie! Twój system jest już tak “zmordowany” tymi próbami naprawy, a przy tym nie wykluczona jest usterka sprzętowa, że po prostu pobierz i uruchom: https://download.microsoft.com/download/A/B/E/ABEE70FE-7DE8-472A-8893-5F69947DE0B1/MediaCreationTool.exe
Podejmij próbę zaktualizowania Win7 do Win10. Jeśli się uda, to będzie świadczyło, że chociaż sprzętowo wszystko jest OK z laptopem.
Jeśli Ci Win10 nie odpowiada (a próba będzie udana), to możesz się łatwo (trwa 15 minut) wycofać do Win7 w ciągu 7 dni, ale przynajmniej czegoś się dowiesz.