Problem ze sterownikami

Witam, mam problem. Niedawno zamontowalem w laptopie firmy Lenovo nowy dysk twardy. Ale po uruchomieniu urządzenia i zainstalowaniu Windowsa z płyty mam problem ze sterownikami. Prawdopodobniw to ich wina. Kiedy wchodzę ] Menadżer Urządzeń i zakładkę inne urządzenia to przy wszystkich jest żółty trójkąt z wykrzyknikiem, a w informacji o stanie urządzenia jest napisane Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. Kod 28. Nie mogę połączyć sie z żadną siecia. Czy ktoś wie jak soBie z tym poradzić.
Z góry dziękuję

Witaj.
Napisz jaki to jest Windows. Ogólnie to Windows Update powinien pobrać wymagane sterowniki.
Jaki model laptopa. Możesz również zajrzeć na stronę producenta i pobrać sterowniki, zaczynając od serowników Chipsetu.

Włączyłem Windows Update, zobaczę zaraz co z tego będzie. Edit. Zakończyłem aktualizacje, ale niestety bez zmia.
Co do Windowsa to jesjest to win7 32bit model systemu to 20351

Czy ty kiedykolwiek instalowałeś system operacyjny? Nie masz sieci ani usługa Windows Update nie działa ponieważ nie masz zainstalowanego sterownika do karty sieciowej. Ale najpierw musisz zainstalować sterownik do chipsetu.

… a potem całą resztę: https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/lenovo-g-series-laptops/g50-70-notebook-lenovo/20351/downloads

Zainstalowałem wszystkie sterowniki z tej strony, większość jest już okej, ale kontroler sieci nadal nie jest zainstalowany.

Niekiedy w tym samym modelu laptopa montowane są różne karty sieciowe - na stronie producenta powinny być sterowniki do wszystkich - trzeba je próbować po kolei. Jeśli to nie zadziała to podaj identyfikator PCI karty sieciowej z Menadżera Urządzeń - ciąg znaków w stylu “PCI\VEN_1969&DEV_E0B1&SUBSYS_E0001458&REV_10”
.