Problem ze sterownikiem do Readon 9600Pro


(system) #1

Witam, ostatnio kupilem karte Sapphire Readon 9600Pro i chce zainstalowac do tego sterowniki, a wiec sciagnalem z tej strony http://ati.amd.com/support/driver.html (7-10_xp32_dd_ccc_wdm_enu_53250.exe) i gdy instaluje pojawia sie bład 67_1193073490.jpg

ale jak daje OK to instaluja sie inne dodatki. Pozniej dochodzi do ponownego uruchomienia systemu. Jak juz sie ładuje pulpit to wyskakuje błąd:

88_1193073711.jpg

Prosze o pomoc, z góry dziekuje


(adam9870) #2

Odinstaluj sterowniki, które próbowałeś usilnie zainstalować, pobierz i zainstaluj .NET Framework 2.0, a następnie spróbuj ponownie zainstalować sterowniki do karty graficznej.


(Patrykpucek) #3

Zainstaluj .Net Framework min. 2.0, najlepiej 3.... dostępny jest na http://www.dobreprogramy.pl


(Karmazyn65) #4

Ten komunika oznacza, że nie masz zainstalowanej w systemie platformy .Net FrameWork 2.0, która jest wymagana do działania ATI Catalyst Control Center.

Ponieważ jeszcze tej platformy nie masz, to sugeruję nie instalować jej i nie "śmiecić" sobie w systemie, tylko pobrać sam sterownik:

http://game.amd.com/us-en/drivers_catal ... radeonx-xp

Pobrać Display Driver Only.

Wówczas ten komunikat się nie pojawi, sterownik będzie działać, a system będzie szybciej strartować.

Oczywiście możesz zainstalować .Net FrameWork 2.0 i kontynuaować instalację tej "kobyły" z CCC.

Poza tym lepszym sterownikiem jest 7.6 (7.7, 7.8, 7.9 i 7.10 mają błędy). Jakie? Dowiesz się po ich zainstalowaniu i przeglądnięciu "Podglądu zdarzeń".

Łącze do wersji 7.6:

http://ati.amd.com/support/drivers/xp/p ... 76-xp.html

Wybór należy do Ciebie.


(system) #5

zainstalowalem juz duzo roznych sterownikow, ale ciagle mam problem z grafika w grze. Jak włączam gre to sa znieksztalcenia... wiec ktos w czym tkwi przyczyna?


(klopas) #6

dokładnie jaka to gra?


(system) #7

fifa 08.

Zaraz bede robil formata, i chce zebyscie mi pomogli w wyborze sterownika do tej karty. A wiec lepiej zainstalowac "Omega drivers", czy sterowniki ze strony http://ati.amd.com/support/driver.html i co za tym idzie instalacja .NET Framework 2.0. Prosze o pomoc


(system) #8

lepsze są stery Omegi.

Catalyst Control Center to szajs i tyle.

mam takiego samego radeonka (128MB 128 bit Gigabyte) i stery Omegi sprawdzają się rewelacyjnie - żadnych problemow