Problem ze sterownikiem do USB

Nie mam juz siły do tego! Kupiłem nowy system windows Xp z servis pack 2. Wszystko spoko tylko nie moge zainstalować sterowników do USB 2, ponieważ wyskakuje komunikat że potrzebny jest servis pack 1. No ok tylko nie zainstaluje jedynki jak mam dwójke. Bez tych sterowników komputer przerywa połączenie z urządzeniami podłączonymi przez USB, miedzy innymi z modemem do internetu! !!

Zgalądnij tu

http://support.microsoft.com/default.as … ;pl;873169

Aktualizowałem sterowniki, ale nic nowszego nie znalazł niz to co mam. Nie działa. dalej nie moge zainstalowac sterowników bez sp1

A patrzyłeś na stronkę producenta płyty głownej, może są nowe stery

i nowa wersja chipsetu

Są nowe stery ale przy instalacji dalej chce mieć sp1. Nie kumam przeciez sp2 powinien w sobie zawierać sp1-chyba.

I tak właśnie jest.

No to dlaczego podczas instalacji sterowników do USB, wyskakuje mi komunikat ze mam pierwsze zainstalować sp1. Przeciez system mam z dodatkiem sp2 i sp1 nie instaluje sie!!

Jak koledzy wspomnieli to sp2 zawiera w sobie sp1 czyli tez sie instaluje może zrób screena tego komunikatu,

podaj nazwe płyty głównej tylko dokładną…,

z tego co wiem to jak ktos ma juz sp2/sp1 to wogóle (chyba) na żadnej płycie nie trzeba instalować sterów do USB 2.0, są wgrywane automatycznie…

ale zarzuć itak sreena i nazwe

Płyta główna - Biostar M7VIT Brawo.

Jak nie zainstaluje sterowników do USB to komp. po jakimś czasie przestaje widzieć urzadzenie które jest pod nie podpiete. W tym przypadku modem od internetu.

Przy instalacji sterowników pojawia sie taki komunikat:

“Please update your system to Windows XP SP1 and thenrun this setup program again.”

Bede wdzieczny za pomoc bo mecze to juz długo!

hmn, to ciekawe a powiec mi czy tylko modem Ci rozłacza?? może masz ustawione oszczędność energii ?? sprawdz to następująco:

PrawyKlik na Mój komputer->właściwości->sprzęt->menadżer urządzeń->kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej->główny koncentrator szeregowy->PPM->właściwości->Zarządzanie energią i tam nie powinno być nic zaznaczone :wink:

sprawdz i napisz czy pomogło

Ps. tam w “kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej” moze być więcej głównych koncentratorów więc sprawdz wszystkie :wink: i odp

Każde urzadzenie jakie mam podł. przez USB po jakim czasie sie rozłańcza. A z ta oszczednością energi-juz próbowałem , nie zezwalam na to, a dalej sie rozłańcza. I jeszcze jedno, czasem trace połączenie z danym urządzeniem a czasem komp. mi sie zawiesza i musze restartować.

Musze mieć te stery, tylko jak je zainstalować? to jest problem:(