Problem ze sterownikiem ekranu w Need For Speed World


(Piotran1333) #1

Witam dzisiaj grając w Need For Speed World ekran zrobił się czarny i znowu normalny i wyskoczyło powiadomienie "Sterownik ekranu przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność-Sterownik ekranu NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 307.83 przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność" zdarzyło się to raz potem drugi i tak systematycznie w gre gram 4dni i wczoraj się to pierwszy raz i tylko raz się tak stało a dzisiaj prawie non-stop a do lakierni w ogóle nie da się wejsć bo non stop ekran czarny i to powiadomienie.Nigdzie indziej się to nie dzieje sprawdzałem NFS Most Wanted i nic.

 

Wrzucam informacje.

 

System:Windows 7 professional 32bit

Model Systemu(chyba płyta główna):965p-ds3

Procesor:intel celeron 3.06

RAM: 2GB

Directx:11

Grafika:

Nvidia Geforce 7300GS

Do karty najnowsze sterowniki zainstalowane.

Proszę o szybką pomoc wydałem sporo kasy na te grę i nie chce ich zmarnować :confused:

 

 

Pozdrawiam Picek17


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(Piotran1333) #3

Gotowe :slight_smile: