Problem ze sterownikiem karty graficznej ("Stop Error")

Witam

Piszę w tym dziale ponieważ dowiedziałem się że mój problem dotyczy karty graficznej. A mianowicie podczas gry ekran mruga na czarno (śmiesznie to brzmi ale tak to wygląda), a potem następuje całkowity freeze. Nie taki freeze jak np. na lagu tylko tak jakbyś patrzył np. na screena. Po restarcie kompa wyświetla się komunikat o krytycznym błędzie który kieruje mnie na tą stronę.

http://wer.microsoft.com/Responses/Resp … c2df2#here

Dodam jeszcze, że po użyciu CTR+ALT+DEL i zamknięciu gry to komputer dostaje perma freeza.

Gdy zawsze mam jakiś problem ze swoim sprzętem zwracam swój wzrok na to forum i jeszcze nigdy się nie zawiodłem ani na nim ani na dobrychprogramach tak więc proszę was bardzo o jakieś rady. :slight_smile:

Moja konfiguracja:

Windows XP Home

Athlon 6000

Geforce 8600

2GB ram

Co teraz robię:

Spróbuje zainstalować nowsze sterowniki ale wątpię czy pomoże, ponieważ do dziś nic takiego się wcześniej nie działo.

PS: Jeśli jednak moderator uzna, że ten temat powinien znaleźć się w dziale Windowsa XP to przepraszam i proszę o przeniesienie. :smiley:

Do moderatora: Nazwa tematu zmieniona, nie wiem czemu stara była zła gdyż “Stop Error” to oficialna nazwa microsoftu dla tego błędu. No ale cóż, zmieniłem i mam nadzieje że teraz jest lepiej.

Strakollikus , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif