Problem ze sterownikiem karty graficznej

mam problem tego typu

http://img12.imageshack.us/img12/7541/beztytuuxu.png

przeinstalowałem sterownik i nic, nie mam pojęcia co się dzieje ;D

jaka karta graficzna i monitor? ja mam podobny problem, masz karte nvidii ?

najszybciej jest zainstalowac na nowo sterowniki a jak to nie pomoże to szukać wirusa… tak mi się zdaje

Wg mnie mało prawdopodobny powód …

Podaj proszę jaką masz kartę graficzną, użyj tego programu, dodatkowo nie zaszkodzi podanie innych parametrów np jaki windows (xp home/pro sp1, sp2 czy sp3) ;]

Jeśli masz możliwość podepnij komputer pod inny monitor i sprawdź na nowo przeinstalowane sterowniki.

Przede wszystkim to jest laptop HP G7000 z Windowsem XP SP2, wcześniej miał Vistę i dopiero po jakimś czasie pod Xp’kiem takie świruje. Ma zintegrowaną kartę Intel GMA X4500 albo 3100 (dobrze podałem symbole?). W każdym bądź razie to któraś z tych :wink:

masz dokładniejsze oznaczenie, nr serii

blasster zrób jak powiedział _tommy_ a nie pisz albo albo bo milion dolarów się ma albo …

tores1977 , dziękuję za wsparcie :spoko:

Zastanawia mnie istotna rzecz, wyłączyłeś w biosie ta zintegrowaną kartę graficzną? ;]

I jeszcze jedno. Nie pisz proszę

bo skoro oczekujesz pomocy to musimy wiedzieć dokładnie jaki masz model danego urządzenia.

Powtórzę się:

;]

w biosie nic nie wyłączałem z kartą, a nie wiem dokładnie jaka to bo nie mam teraz przy sobie tego kompa a to nie moj sprzet, ale jak tylko go bede mial w rece to napisze co to za karta :slight_smile:

Zapamiętaj jedną istotną rzecz. Pisz zawsze konkretnie, bo dopiero w którymś poście z kolei stwierdzasz, że

Zacznij od biosa, wyłącz kartę graficzną, wyczyść dysk / rejestr ze zbędnych plików / wpisów i zainstaluj ponownie sterowniki do właściwej karty.