Problem ze sterownikiem klawiatury [Win XP]

Wczoraj zauważyłem, ze nie mogę korzystać z polskich znaków w systemie. Po wejściu w ustawienia języka klawiatury okazało sie ze jest jakiś problem ze sterownikiem klawiatury. Dodam, ze nie mam żadnych wirusów ani innego syfu, a błąd powstał po scandisku na dysku c:.

screen_01.jpg

Spróbuj odinstalować klawiaturę w menadżerze zadań… klikasz na klawiaturę prawym klawiszem myszy i otwartego menu wybierasz opcję “odinstaluj”. Po tym uruchamiasz komputer ponownie, czekasz aż system wykryje klawiaturę i załaduje na nowo sterowniki. Zobacz czy problem nadal występuje.

Instalowałeś jakieś dodatkowe sterowniki.oprogramowanie dołączone przez producenta klawiatury?

Już próbowałem odinstalować, nic to nie dało. Sterowników żadnych nie mam, bo to najtańszy zwyklak.

gOldMember , zainstaluj ponownie sterowniki do chipsetu płyty głównej, uruchom ponownie komputer, a gdy to nie pomoże, to w Menadżerze Urządzeń, w pozycji klawiatura wypierz opcję Aktualizuj sterownik i niech wyszuka automatycznie sterownika na dysku twardym.

Dalej nic, coś mi sie wydaje, ze jedynym rozwiązaniem zostaje ponowna instalacja systemu. :cry:

To klawiatura USB, czy PS/2 ? Jeżeli USB, to kup w sklepie komputerowym TAKĄ przejściówkę z USB na PS/2. Może to pomoże.

PS/2