Problem ze sterownikiem klawiatury [Win XP]

(Solidgoldstuff) #1

Wczoraj zauważyłem, ze nie mogę korzystać z polskich znaków w systemie. Po wejściu w ustawienia języka klawiatury okazało sie ze jest jakiś problem ze sterownikiem klawiatury. Dodam, ze nie mam żadnych wirusów ani innego syfu, a błąd powstał po scandisku na dysku c:.

screen_01.jpg

(Homik1983) #2

Spróbuj odinstalować klawiaturę w menadżerze zadań.. klikasz na klawiaturę prawym klawiszem myszy i otwartego menu wybierasz opcję "odinstaluj". Po tym uruchamiasz komputer ponownie, czekasz aż system wykryje klawiaturę i załaduje na nowo sterowniki. Zobacz czy problem nadal występuje.

Instalowałeś jakieś dodatkowe sterowniki.oprogramowanie dołączone przez producenta klawiatury?

(Solidgoldstuff) #3

Już próbowałem odinstalować, nic to nie dało. Sterowników żadnych nie mam, bo to najtańszy zwyklak.

(Seba86mu) #4

gOldMember , zainstaluj ponownie sterowniki do chipsetu płyty głównej, uruchom ponownie komputer, a gdy to nie pomoże, to w Menadżerze Urządzeń, w pozycji klawiatura wypierz opcję Aktualizuj sterownik i niech wyszuka automatycznie sterownika na dysku twardym.

(Solidgoldstuff) #5

Dalej nic, coś mi sie wydaje, ze jedynym rozwiązaniem zostaje ponowna instalacja systemu. :cry:

(Seba86mu) #6

To klawiatura USB, czy PS/2 ? Jeżeli USB, to kup w sklepie komputerowym TAKĄ przejściówkę z USB na PS/2. Może to pomoże.

(Solidgoldstuff) #7

PS/2