Problem ze sterownikiem laptop lenovo g560

(Roksana08) #1

Błagam Was, pomóżcie mi!

Robiłam ostatnio formata i nie skopiowałam sobie sterowników ;///

Chciałam wgrać sterowniki do karty graficznej ze strony producenta i lipa! wyskakuje mi jakiś śmieszny błąd:"Ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania". Mam Windows 7 Ultimate 64bit. I próbowałam sterowniki pod 32bit. Nie znalazłam nigdzie rozwiązania. Mam nadzieję, że piszę to wdobrym dziale.

(Xparanienormalnyx) #2

Najpierw instalujesz sterowniki do chipsetu, dopiero potem graficzne.

(rgabrysiak) #3

Jeśli masz 64 bitowy system to dlaczego pobierasz sterowniki w wersji 32 bitowej?

Pobierz sterowniki zgodne z systemem i po sprawie.

(Roksana08) #4

To chyba logiczne, że najpierw pobrałam do wersji 64bit -.-'' hmm chipset chyba też instalowałam

(rgabrysiak) #5

Nie wiem jaką kartę graficzną masz w laptopie ale na stronie Lenovo widzę sterowniki zarówno do karty Intela: http://consumersupport.lenovo.com/pl/pl ... _3757.html

jak i Nvidi:

http://consumersupport.lenovo.com/pl/pl ... _2508.html

Na pewno pobierasz sterowniki odpowiednie dla twojej karty

(Roksana08) #6

Sterowniki ze strony producenta nie działają. NIe wiem co robić ;//

(B Karwicki) #7

Jesli masz watpliwosci, jaki sprzet masz w srodku, wpisz identyfikator PCI w googlach. Znajdziesz go w szczegolach urzadzenia w manadzerze urzadzen (lub program w stylu Everest, Aida).

Albo skopiuj to co wylistuje Ci Everest czy co tam innego uzyjesz i wklej tutaj. Cos sie na pewno znajdzie.

(rgabrysiak) #8

Podaj jaką masz kartę graficzną w laptopie, instalowałaś pozostałe sterowniki dostępne na stronie Lenovo?

(Agatonster) #9

lenovog560 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Fanboj O) #10

Jeśli to laptop z Optimusem (samoprzełączalna grafika pomiędzy nVidią i zintegrowaną z CPU grafiką Intela), to masz trochę więcej kombinowania...