Problem ze sterownikiem nagrywarki

Od kilku dni nie mogę nagrać żadnej płyty,a wyskakuje mi napis,że jest problem ze sterownikiem,po sprawdzeniu co mam zainstalowane w kompie,napisało mi abym odświeżył sterowniki do karty;wideo,sieciowej i dzwiękowej.Nadto mam namieszane,że podczas uruchamiania kompa,pokazuje mi się napis,że ;rozruch nastąpił z niewłaściwego BOTT ini,mało co się na tym wszystkim znam,ale czuję,że mi 8 letni wnuk namieszał.Mam system:Microsoft Windows XP Profesional Wersja 2002.Komputer:AMD Athlon[tm]XP 2000 1,67 GHz 256 MB RAM.Jeśli mi może ktoś w czytelny sposób pomóc,co mam zrobić,dziękuję. :slight_smile:

Podaj jakie masz te karty: graficzną, sieciową i dźwiękową ??

no ja tu widzę problem jedynie do rozwiązania za pomocą format c: i potem założenie hasła na kompa!! tak będzie chyba najprościej :roll:

Witam,a więc mam kartę graficzną ;NVIDIA Ge Force 4 MX 440,integrated:RAMDAC,version :4.17.0028[ale wyświetla mi,że tu działa wszystko o.k]-nie ma konfliktów?,karta sieciowa :PLANET,22M WLAN Adapter#3,tez pisze że nie ma konfliktów,a dzwiękowa;to mi wyświetla,że producent nieznany i brak,ale radia słucham akurat z internetu…cho… :slight_smile: ra muszę się szybko wszystkiego nauczyć,

Co ma piernik do wiatraka,co ma karta grafiki do nagrywarki?Nagrywarka korzysta z programu do nagrywania a nie ze sterownika,zaś sterownik karty grafiki usunąć i jeszcze raz zainstalować.Zainstalować najnowszego DirectaX,ale nie wersje 9.0 ponieważ ta karta może go nieobsługiwać i dopiero może być kaszanka.

:o :o jak nieobsluguje/ obsluguje ,ale

programowo >> :smiley: :smiley: i niema problemu

jak gra wymagac bedzie

DirectX9,0c instalujesz i wszystko i tak ladnie chula

z godnie z Directem jaki jest zainstalowany

DirectX najnowszy zawsze jest wstecz kompatybilny z poprzednimi wersjami wiec tu tez niema probremu zadnego

:wink: :wink:

a co do sterownikow dajesz odswierz i instalujesz co potrzeba ewent. usuwasz ten od nagrywary i instalujesz jeszcze raz

najwyzej win poprosi cie o wlozenie plyty z windowsem

program do nagrywania tez mozesz przeinstalowac jak by

niezadzialala poprzednia operacja

moj BOOT.INI

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /fastdetect

moze ci to w czyms pomorze

Dzięki za wszystkie porady,a szczególnie Kamci 18.Wszystko gra. :wink: