Problem ze sterownikiem od dysku

Witam !

Mam taki problem. Chciałem zainstalować windows 8 na netbooku samsung n130. Przy wyborze partycji na której chce go zainstalować wywala taki błąd:

“Brak wymaganego przez komputer sterownika nośników. Może to być sterownik stacji dysków DVD, dysku USB lub dysku twardego. Jeśli masz dysk CD lub DVD albo dysk flash USB ze sterownikiem, włóż go teraz.”

Ściągałem jakieś sterowniki ale były tylko dla win xp, niestety nie działały. Prosze o pomoc, jak mogę zainstalować win 8 na tym netbooku, aktualnie nie mam żadnego windowsa zainstalowanego na nim, więc prosze o szybką pomoc.

Wspomnę tylko, że Windows 8 na pendrivie pochodzi ze świeżo kupionego 2 dni temu Windows 8 - wersja sklepowa.

Jak Win 8 znalazł się na pendrivie?

U mnie był taki sam problem, ale na innym sprzęcie. Rozwiązaniem była instalacja z płyty, bo z pendrive’a wyrzucało co i rusz jakieś dziwne błędy.

No niestety, netbook nie ma napędu.

Jedyna opcja to instalacja z USB.

Windows 8 przetransportowałem za pomocą programu UltraISO - z tym że wersja darmowa pobrana z portalu, bo nie kupowałem wersji FULL.

Wersja bez kluczyka - wystarcza do zrobienia tego poprawnie, bo tak instalowałem Windows 7

Również próbowałem programem Windows 7 USB DVD Download Tool i taki sam komunikat.