Problem ze sterownikiem rndis-nie chce się zainstalować

Witam. Mam komputer Fujitsu Siemens D1451 z zainstalowanym systemem windows xp pro. sp3. Próbuje podłączyć sony ixsperia E (c1505) do komputera jako modem. I tu zaczyna się problem po ustawieniu telefonu na tethering przez usb wyskakuje mi menadżer instalowana nowego sprzętu co kończy się fiaskiem bo nie mam sterownika rndis. Czytałam o tym wiele , ściągnęłam masę sterów ale nie potrafię ich zainstalować a jak próbuję zrobić to przez aktualizację sterownika piszę,że komputer nie znalazł odpowiedniego sterownika. W pomocy jaką oferuje mi komórka pisało by ściągnąć plik tetherwin.inf i zaktualizować nim rindis ale problem w tym jak podaję lokalizację pliku, komputer go nie widzi . Próbowałam programami wykryć sterownik ale to tez nie przyniosło rezultatu bo wykrywają go tylko płatne. Ostatni jaki ściągnęłam jest na tej stroniehttp://www.mediafire.com/download/hbblyqu7l5jj5v0/Xperia_ADB_Drivers.zip 

Spróbuj poszukać Sony PC Companion, zawiera paczkę sterowników w pakiecie. Powinno pomóc (Nie pamiętam, czy pakiet darmowy - chyba tak).