Problem ze sterownikiem?

Witam nie wiedzialem za bardzo do jakiego działu wstawić mój problem dlatego jeśli wstawiłem źle…przepraszam. Błąd jest następujący podczas gry w pewne gry (m.in. Warcraft 3 ) na ekranie pojawiały mi się czerwone maziaje (czerwona sieczka na monitorze), po czym ekran sie wyłączał i w monitorze paliła się pomarańcczowa lampka zamiast zielonej :? gdy zostawiłem to na chwile otworzyl mi się następujacy blad http://img262.imageshack.us/img262/4112 … nikbs9.png W innej grze gry robiło się to samo wszedlem szybko w opcje i zmieniłem z directx na opengl i wszystko chodzilo jak nalezy lecz w tych innych grach nie ma takich opcji z góry dziekuje za odpowiedz

Athlon 2000+ 512mb ram karta Nvid GF 6600LE

Odinstaluj stary sterownik i zainstaluj nowy, najnowszy dostępny pod Win 98. Przydał by się win XP, bo pod 98 nie zainstalujesz DX9. Jaki masz zainstalowany direct? Odinstaluj go i potem zainstaluj wersje 8.1.

Tak tylko ze ja mam win XP :slight_smile: Direct 9.0c a stery instalowalem juz jakies inne lecz nic nie dzialalo :frowning: mozesz podac jakis link ze sterownikami do mojej karty? Nvidia 6series 6600LE