Problem ze sterownikiem!


(Jasiu179) #1

To jest dalsza część moich problemów z restartowaniem się mojego Widowsa. Dzięki waszej pomocy wkońcu poradziłem sobie z tym problemem. (Wadliwy sterownik do kamerki inter.)

Kontynuując co mam teraz zrobić nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego sterownika?

XP życzy sobie sterownika podpisanego cyfrowo. Ani na płycie instalacyjnej ani w sieci nie mogłem go znaleźć.

Mam kamerkę internetową Tevion 3in1 takie gówienko o makx. rozdzielczości 640 na 480 może ktoś z was wie co z tym zrobić?

Dzięki i podrawiam Jasiu!


(Atanazy Bazakbal) #2

Jasiu, jesli szukajac tego wchodziles na strone: http://www.unitech.terramail.pl/aukcja/ ... oninfo.htm to jest tam wirus vbs.haptime.a@mm Jesli nie masz programu antyvir. to usun zawartosc Temporary Internet Files. I napisz jaki jest numer przy nazwie tej kamery (znaczy Tevion 3in1 ...)


(Jasiu179) #3

Dzięki za ostrzeżenie!

Jest to TEVION MD 9456 nie wiem który to nr dlatego napiszę wszystko co tu jest :slight_smile: EAN: 2313 1378 Data produkcji 1/31/02

Mam nadzieję że to o te nr chodziło.

:smiley: Pozdrwienia !!


(Atanazy Bazakbal) #4

Znalazlem tu: http://info24.host.sk/tevion/str_015.htm linki do sterownikow do Twojej kamery, 3 wersje, ostatnia 3.25: http://www.aiptek.de/downloads/pencam_vs325.zip Powinny byc najnowsze, bo wchodzilem na ta strone, tzn: http://www.aiptek.de (powinny, bo strona raczej po niemiecku :lol: )


(Jasiu179) #5

Dzięki !!

Jak zainstaluję to dam znać :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: