Problem ze stopami i nogami :-(

:? Mam dylemat dotyczący właściwego ułożenia stóp podczas pracy z komputerem. Moja koleżanka zwana Kozłem twierdzi, że po powrocie do domu jest padnięta i nie może nawet podnieść nóg na wersalkę. Druga koleżanka zwana Blondyną także ma jakieś takie objawy. Z początku myśleliśmy wszyscy, iż jest to wina zbyt obcisłych podkolanówek albo rajstop (raz chodzą tak a raz siak). Ale od czasu, gdy i mnie zaczęły boleć stopy to stało się bardzo poważnym zagadnieniem, które pragniemy rozwikłać. Jeśli macie jakieś sugestie dotyczące ułożenia stóp w czasie kontaktu z kompem to dajcie znać. A może kogoś rownież bolą stopy albo całe nogi? Napiszcie mi jak sobie z tym radzić? Moczenie w misce ze solą już mamy za sobą - nic nie pomogło :frowning: (może tylko stopy takie lekkie były, tzn. lżejsze niż przed moczeniem). Pomóżcie proszę :frowning:

Update 1:

Bażant potraktuj moje wyznanie poważnie. Ja mam dopiero jedną osiemnastkę za sobą. Poważnie pytam a Ty sobie ze mnie żartujesz. Wszyscy wielcy humaniści ale żeby pomóc to mało kto. :cry:

Chłopie zlituj się czy to forum lecznicze? :hahaha:

Starość ci doskiwiera a nie złe ułożenie stóp przed kompiem :smiley:

stachan Bażant ma rację :slight_smile: Jak bolą Cie nogi to na pewno nie od komputera. Od komputera to bolą oczy :wink:

Najlepiej by było jak byś skonsultował to z lekarzem, bo to jest forum komputerowe, a nie medyczne :wink:

Rany Boskie :-s kup sobie opaski dr Levina :expressionless:

litości, ludzie litości…

Ja, kiedy siedze przed kompem to nogi mam ułożone jak popadnie. Wszystkie pozycje. Raz mam prosto przed siebie raz mam pod kątem prostm a jeszcze innym razem leżą na taborecie żeby było motorniczemu wygodnie :wink:

Ogulnie mówiąc przychyliłbym się do tego :

Też mam takie zdanie. Oczy się psują. Może to od dziennego wysiłku czy coś w tym rodzaju.

W sumie to byłby niezły pomysł.

Pozdrawiam

:shock: :shock: :shock:

O ludzie… :x

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Zażyj Rutinoscorbin zawsze pomaga :wink:

najlepiej zażucic se na monitor i siedzieć jak VIP

Najwyrażniej Ci się nudzi.

Dział Na Luzie, ale wszystko a swoje granice