PROBLEM ze stronami i grami online

(Bielik1992) #1

mam taki problem ze niechca mi dzialac niektore gry internetowe i strony a no najdziwniejszcze u mojego bbrata dzialaja a on ma siec zemna ze tak jakbym ja mial neta od niego on by byl moja baza :slight_smile: i niewiem czy to moze byc przez to ze u niego w ustawieniach sieci czy gdzies w portach ma cos poblokowane?

sry za litery no laem mam angielskiego windowaa i niemam polskich znakow

(Marcin650) #2

Mo偶e firewall blokuje po艂膮czenie ?? jakiego masz firewalla ?

(Bielik1992) #3

firewall nie blokuje bo wylaczalem i wlaczalem wire walla i nic tez wylaczalem i wlaczalem avast i nic dalej to samo

(Marcin650) #4

ja mia艂em tak samo i okaza艂o sie 偶e to wina firewalla . spr贸buj skonfigurowa膰 http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34 ... Windows+XP obej偶yj mo偶e cos pomo偶e a jak nie do zadzwo艅 do us艂ugodawcy

(Cosik Ktosik) #5

Przez ca艂y wczorajszy dzie艅 nie mog艂em wej艣膰 na forum, dzisiaj by艂o to samo. Par臋 stronek nie wchodzi艂o. Zmieni艂em adresy DNS na otwarte i jak wida膰 艣miga. Spr贸buj tych:

208.67.222.222

208.67.220.220

(boczi) #6

tipplerek , zatytu艂uj konkretnie temat do tego normalnymi literami i popraw wiadomo艣膰, na Forum u偶ywamy polskich znak贸w w pisowni. Inaczej temat poleci do 艢mietnika i otrzymasz ostrze偶enie. U偶ywasz opcji Edytuj

(Bielik1992) #7

jak zmieni te adresy dns?