PROBLEM ze stronami i grami online

mam taki problem ze niechca mi dzialac niektore gry internetowe i strony a no najdziwniejszcze u mojego bbrata dzialaja a on ma siec zemna ze tak jakbym ja mial neta od niego on by byl moja baza :slight_smile: i niewiem czy to moze byc przez to ze u niego w ustawieniach sieci czy gdzies w portach ma cos poblokowane?

sry za litery no laem mam angielskiego windowaa i niemam polskich znakow

Mo┼╝e firewall blokuje po┼é─ůczenie ?? jakiego masz firewalla ?

firewall nie blokuje bo wylaczalem i wlaczalem wire walla i nic tez wylaczalem i wlaczalem avast i nic dalej to samo

ja mia┼éem tak samo i okaza┼éo sie ┼╝e to wina firewalla . spr├│buj skonfigurowa─ç http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34 ÔÇŽ Windows+XP obej┼╝yj mo┼╝e cos pomo┼╝e a jak nie do zadzwo┼ä do us┼éugodawcy

Przez ca┼éy wczorajszy dzie┼ä nie mog┼éem wej┼Ť─ç na forum, dzisiaj by┼éo to samo. Par─Ö stronek nie wchodzi┼éo. Zmieni┼éem adresy DNS na otwarte i jak wida─ç ┼Ťmiga. Spr├│buj tych:

208.67.222.222

208.67.220.220

tipplerek , zatytu┼éuj konkretnie temat do tego normalnymi literami i popraw wiadomo┼Ť─ç, na Forum u┼╝ywamy polskich znak├│w w pisowni. Inaczej temat poleci do ┼Ümietnika i otrzymasz ostrze┼╝enie. U┼╝ywasz opcji Edytuj

jak zmieni te adresy dns?