Problem ze stronami internetowymi

Witam

Używam ie7 i mozilli firefox.

Od jakiegoś czasu strony zaczęły strasznie wolno chodzić.Czasami w ogóle się nie wgrywają.

Ale czasami strony chodzą w miarę dobrze.

Ping w grach oraz ściąganie jest bez zarzutów,tym bardziej dziwne jest,że tak słabo chodzą strony.

System windows xp spradzałem już wieloma programi antyszpiegowskimi i spyware.

Posiadam łącze 512kbs z kablówki.

Proszę o pomoc.

Polecam wpisać ręcznie adres sieciowy w protokole TCP/IP ja miałem tak samo pakiety sie często gubiły a teraz w nocy na łączu 256 mam prędkość 640kb/s :stuck_out_tongue: zmiany możesz dokonać wchodząc na połączenie lokalne we właściwościach adres przepisujesz tylko z obsługi pamiętaj przepisz serwery DNS w mojej sieci kablowej bez tego necik nie drgnoł

Jak mam to dokładnie zrobić?

Wchodzisz w panel sterowania potem połączenia sieciowe masz tam potem folder połączenie lokalne klikasz na niego pojawi ci się tabelka taka z pakietami klikasz na właściwości na dole przesuwasz aż na sam dół pasek do Protokołu internetowego TCP/IP zaznaczasz go i dajesz właściwości pojawi ci sie właśćiwości połączenia lokalnego klikasz na Użyj następującego adresu IP i spisujesz to wszystko wracając do tej zakładki od której zaczeliśmy czyli Stan: Połączenie lokalne klikasz zakładkę obsługa i potem na szczegóły z tego przypisujesz co jest wymagane i masz gotowe :smiley: Jedynym problemem może być jak masz zmienne IP ale z tego co wiem żadna siec w Polsce nie stosuje takich praktyk.

Od jakiego ISP masz internet i jaki modem posiadasz ?