Problem ze stronami internetowymi

Mam internet z orange na 2 kompach przez router LINKSYS WAG200G i na stacjonarnym jest wszystko dobrze a na lapku (ASUS M51SE-AP105) mam problem bo nie chodzą mi wszystkie stronki np. nie mogę się zalogować na dobreprogramy czy na onet`cie nie pokazują mi się obrazki ale reklamy są. Podłączyłem neta przez modem i jest wszystko dobrze. Router też jest dobry bo na innym jest tak samo. I mam pytanie czego to jest wina? Czy to jest wina wi-fi?

Jeżeli pewne strony nie chodzą to spróbuj ustawić na komputerze DNSy na OpenDNS:

208.67.222.222

208.67.220.220

Co do reszty, próbowałeś resetować ustawienia routera? Jak się zachowuje laptop, jak podłączysz go przez kabel?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Zmiana na OpenDNS nic nie dała. Przez kabel dzieje się tak samo. Aha no i restart też nic nie dał. No i tak Linksysa już nie mam bo się spalił chyba i działo się na początku podobnie jak teraz mam na Belkinnie :cry:

Wyłącz firewall i sprawdź czy coś to daje. Jak wygląda sytuacja w innych przeglądarkach?

W menu Start -> Uruchom->wpisz cmd

Po uruchomieniu nowego okna, wpisz: ipconfig /flushdns

Jednak była wina Mozilli :slight_smile: Nie wiem dlaczego ale w IE 7 działo mi się tak samo ale usunąłem FF i od nowa zainstalowałem i pomogło :slight_smile: Dzięki za pomoc :smiley: