Problem ze stronkami internet.nie można powiększyć obrazu

Cześć wam.Mam problem ze stronkami internetowymi.Otóż wchodze na obojętnie jaką stronkę i chcę powiększyć np.obraz lub wejśc na pod stronkę która wyskakuje w takim małym okienku,wtedy to okienko pokaże się tylko na pół sekundy i znika i wywala mnie z netu.Za każdym razem tak jest,obojętnie na jaką pod stronkę bym nie weszła to tak się dzieje.Mam przeglądarkę Mozilla 2.0.0.17 i jeszcze do nie dawna było wszystko ok.Pomóżcie mi w tej sprawie bo juz mnie to denerwuje.

Proponuje przeskanować kompa jakimś antywirusem lub jak nie chcesz nic instalować to mozesz uzyc skanera online.

Oki rozpoczęłam skanowanie.Myślisz że to wina wirusa ?

Tak to wygląda, mówisz że wcześniej było OK a teraz samo z siebie więc moze coś złapałaś. :slight_smile:

EDIT:

Proponowałbym również pobranie nowej wersji przeglądarki, ta którą obecnie posiadasz jest już troche “stara”.

Najnowszą wersje możesz poobrać stąd :

Aktualne wydanie Firefox 3.0.7

No zobaczymy . :slight_smile:

Nowa przeglądarka zaktualizowana+poprawki do systemu jak wyjdą bierzace+antywirus+firewall+ogólna wiedza i zasady=bezpieczny komputer-może nie w 100% ale zdecydowanie bezpieczniejszy niż bez tych pktów.

Dodane 23 mar 2009, o 13:53

Polecam firefox/opera + kasperski is i dużo czytania o tym jak co ustawić i czego nie robić a bezpieczeństwo się znacznie zwiększa oraz nie zapominać o aktualnym oprogramowaniu/poprawek

Dodane 23 mar 2009, o 13:56

Z darmowych polecam avira najnowsza jako antywirus oraz comodo firewall.

Czyść jeszcze ciasteczka, Temporary Internet Files i pamięć DNS.

Poza tym, to co przedmówcy.

Oprócz Aviry podobnież dobry jest AVG.

ewka19820 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dzięki . :smiley: udało się !!