Problem ze Style XP

Zainstalowałem dzisiaj Service Pack 3 do Win.XP i teraz mam problem z ueuchomieniem proframu Style XP.Bardzo proszę o pomoc w tym problemie.Co może być nie tak.

580e15e8f48fd048m.jpg

JARO 33 , może na stornie producenta sa jakieś łatki do XP SP3, zaglądałeś tam??

Panu podziękujemy… =D> Ostatnia wersja StyleXP (3.19) pochodzi z 2004 roku

Ja jeszcze poczekam z instalacją sp-3, jak na razie mam wszystkie te poprawki nie instalując SP, jednak jeśli nikt nie znajdzie sposobu na style-xp (w co wątpię bo program jest popularny) to trzeba się będzie przenieść na WindowsBlinds.

Kisielek , a skąd ja miałem wiedzieć, że już nie wychodzą nowsze wersje? Nie używam tego programu…

Jak nie wiesz to po co się udzielasz w temacie? By nabić sobie posty? Dzięki tobie powstaje piękny offtop =D>

Proszę jakiegoś moderatora o usunięcie zbędnych postów. :slight_smile:

Czyli że chyba się pospieszyłem z tym SP3.Dzięki za zainteresowanie.

Po prostu SP-3 jest zbyt “świeży” by było wiadome rozwiązanie tego problemu.

Możesz w tej chwili albo przenieść się na WindowBlinds lub Uxtheme Multi-patcher.

Jest jeszcze jeden program który łączy w sobie funkcjonalność kilka ale nie pamiętam nazwy.

Wiem, ze wykorzystuje i korzysta z darmowych takich jak IconPackager, LogonStudio, BootSkin i innych. Jest darmowy ale to ma swoje wady. Np. mi się nie udało go normalnie odinstalować bez problemów po testach. Potem grzebanie w rejestrze było :?

No ale jak zamierzasz z niego korzystać i nie usuwać to będzie niezły.

EDIT:

Przypomniało mi się - jest to “Theme Manager”, wypróbuj. :wink: