Problem ze stylem do Visty


(el polaco) #1

Mam problem ze stylem do Visty. Mianowicie ścina mi on menu start. Jak to można naprawić?? Link do zrzutu ekranu poniżej.

gallery/image_page.php?album_id=20&image_id=1649


(system) #2

Może te programy po lewej stronie paska są za długie (chodzi i wyrazy,litery) i dlatego ścina.

A wo gule to jaki to styl?


(Ernestinho) #3

W paczce tego stylu powinien być explorer.exe do podmiany czy coś w tym stylu.

Jeśli nie ma, na deviantarcie jest tego od groma.


(Semtex) #4

Myślę że jest to błąd już w stylu i niewiele da się z tym zrobić,twórca mógł by to poprawić,jako alternatywę sprawdź ten styl,w sumie ciekawy i też zrobiony pod "7":Klik,działa w 100%,sprawdzałem.


(el polaco) #5

znalazłem jakiś plik dołączony do stylu o nazwie explorer.exe. Tylko jak teraz podmnienić oryginalny plik. Jak mogę nadać sobie takie uprawnienia?


(Pawbrotm) #6

PPM na plik, zakładka "Zabezpieczenia", Zaawansowane, karta "Właściciel", Edytuj, Zmień na "Administratorzy", OK, pozamykaj wszystkie okna właściwości, potem znowu "Właściwości", karta "zabezpieczenia", "Edytuj", zaznaczasz swojego użytkownika i zahaczasz checkboxa, przy "Pełna kontrola", zezwalaj. Zgódź się na zmianę w pliku systemowym, pozamykaj okienka. Następnie za pomocą Menadżera zadań zakończ proces explorer.exe, potem menu "Plik", "Uruchom", wpisz "notepad", w notatniku wybierz "Plik", "Otwórz" i za pomocą tego okna podmień explorer.exe. Zamknij notatnik i w menedżerze zadań wybierz ponownie "Plik", "Uruchom", wpisz "explorer.exe" i voila styl będzie śmigać. Ewentualnie tutaj są style, które nie wymagają podmiany explorer.exe:

http://mufflerexoz.deviantart.com/art/W ... -124181699

http://xantic21.deviantart.com/art/Wind ... -119779108


(el polaco) #7

Pablo55 , dzięki pomogły te style co tu wrzuciłeś