Problem ze wstawieniem adresu strony internetowej

Mam taki problem , utworzyłem sobie prostą stronę internetową za pośrednictwem witryny google (google sites) ,adres strony jest taki - htpps://sites.google.com/site/nazwa/, chciałem adres wstawić jako podpis w forum ale tam po wstawieniu słowo sites.google zostaje zastąpione słowem spam i podpis wygląda tak - https://[spam].com./site/nazwa/ ,może ktoś wie jak zrobić żeby adres wyświetlał się prawidłowo ?

Spróbuj użyć skróconego linka np przez http://tinyurl.com/

Dzięki forte 94 ,ale teraz znowu inny problem strona wyświetla się prawidłowo w przypadku przeglądarki Chrome ,w przypadku Firefoxa i IE są błędy szczególnie w tekście - czy o jest normalny objaw ?

Nie spotkałem się z problemami tego typu, spróbuj użyć innego ‘skracacza’ linków np. http://tnij.org/, pełno podobnych jest w sieci. A jeśli chcesz zostać przy tinyurl - wstaw tu skróconego linka, a zobaczymy co się stało.

chodzi o wyświetlany tekst ,nie wiem u mnie prawidłowo tylko w przypadku wyświetlania za pomocą Chrome w przypadku IE ,Firefox tekst się wyświetla po prostu “krzywo” mógłby ktoś okiem rzucić na to okiem ?