Problem ze wyłączaniem samoistnie komputera

witam mam taki problem z komputerem dokładniej taki jak odpalę dużo programów na raz gdzieś po godz trochę więcej to on mi się wyłącza proszę o pomoc

Sprawdź temperatury, zapewne się przegrzewa. Jeżeli tak, to wymiana chłodzenia/czyszczenie.

robiłem to nic nie pomogło temperatura około 50 stopni

Witam
Mam problem z komputerem. Jak odpalę dużo programów na raz to mniej więcej po godzinie komputer sam się wyłącza. Proszę o pomoc

Nie jednokrotnie czepiacie się na tym forum literóœek w postach, a pozwalacie an tematy wątkóœ nie wiem jakąś gwarą z pod osiedla czy bloku, która ciężko zrozumiec jak tutaj.

Jeżeli się nie przegrzewa to drugą podstawową rzeczą jest kondycja zasilacza. Wypadałoby sprawdzić czy jest dostatecznej mocy. Kupić lub pożyczyć nowszy i lepszy do diagnozy.

Twój post też ciężko zrozumieć.
Dlatego napisałem to za Ciebie. Porównaj to sobie…

“Niejednokrotnie czepiacie się na tym forum literówek w postach, a pozwalacie na tematy wątków pisane jakąś gwarą spod osiedla czy bloku, którą ciężko zrozumieć jak tutaj.”

nie wiem dla mnie ten post jest bardzo łatwo zrozumieć, jedyne czego w nim brakuje to interpunkcji na światowym poziomie żeby ciebie zadowolić.