Problem ze wzmacniaczem

Witam ponownie.

Zakupiłem wzmacniacz vtronic`a(voq 105) i mam jeden problem. Po podłączeniu do mp4 Matry gra pięknie :slight_smile: A po podłączeniu do komputera głośniki buczą :confused: Poprzednio miałem też taki problem przy słuchawkach ale winny był temu mikrofon-po odłączeniu było spoko ale teraz mikro nie jest podłączone a i tak głośniki buczą.Próbowałem już reinstal sterowników do Karty ale nic to nie dało.A jeszcze jest taka ciekawostka że gdy wyłączę wzmacniacz wszystko potrafi grać (podobno taka funkcja że jak się wyłączy wzmacniacz to gra z ominięciem tych suwaków). Myślę nad kupieniem kabla liniowego ale wątpię aby to coś rozwiązało. Jakieś propozycje jak to rozwiązać ?

A masz gniazdo line out ?

A co do tematu to raczej wina braku uziemienia :slight_smile:

No dobra, ale jak to dorobić ? :smiley: No chyba że zasilacz musi być uziemiony bo na przedłużaczy który teraz jest podłączony nie ma tej funkcji :wink:

Podłącz do gniazdka z uziemieniem, albo jakimś kabelkiem obudowę zasilacza do kaloryfera :slight_smile:

Najgłupsza z możliwych porad, NIE WOLNO robić takich rzeczy! !!

Dlaczego ?? Najprostsze uziemienie jakie można mieć :slight_smile:

Jak będzie choć lekkie przebicie w kompie to kaloryfery w całym budynku będą kopać prądem.

Powtórzę to jeszcze raz: NIE WOLNO robić takich rzeczy! !!

KubiQ ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

barany jakie kaloryfery , co wy chłopakowi za bzdury gadacie .

Jeśli nie ma przerw w instalacji ogrzewania nie będą kopać :slight_smile: Oczywiście wszystko zależy od tego z czego ta instalacja jest zrobiona, czy są w niej przerwy etc. Chodź może niepotrzebnie proponuję takie rozwiązanie, rzeczywiście w niektórych przypadkach może kogoś nieźle popieścić :slight_smile: Jeśli mieszkasz w domku można pociągnąć kabel po prostu do gruntu :slight_smile:

Tak czy siak przy starych instalacjach 0 jest prędzej czy później podpięte do minusa, a w nowych masz to podpięte do zbrojenia :slight_smile:

Chyba się nie zrozumieliśmy :slight_smile: Sam wzmacniacz jest pod 12v (samochodowy) a ja zasilam to zasilaczem AT. No chyba że muszę podłączyć zasilacz pod uziemienie :slight_smile:

Uziemienie kaloryfer = zagrożenie pożarowe przy dużym skoku napięcia (o tym nie pomyślałem a warto dodać :))

Zasilacze at muszą mieć uziemienie, nie ważne co nimi zasilasz, nie wiem jak będzie się to miało do wzmacniacza samochodowego, ale komputer uziemienie musi mieć. Podłącz pod gniazdko z uziemieniem i wtedy spróbuj :slight_smile:

Nadal buczy… Jestem ciekawy czy działało by na akumulatorze…

Rozumiem, że podłączyłeś komputer do gniazdka z uziemieniem ?

Zasilacz od komputera, tak podłączyłem.

Edit. Spróbuje jeszcze z podłączeniem komputera pod uziemienie ^^

Dodane 05.10.2011 (Śr) 19:58

Działa ! :slight_smile: Dziękuje wszystkim :smiley: