Problem ze zdjęciami z telefonu - nie widoczne w galerii

Witam,

chciaelm zrobić swoją małą stronkę na której byłyby między innymi zdjęcia mojej córeczki. Jest troszkę zdjęć zrobionych telefonem Nokia 6233 i niestety w galerii ich nie widać, jest tylko nazwa i nic więcej. Mam też zdjęcia zrobione i wysłane do mnie telefonem SE610 i te się pokazują bez problemów. Na komputerze w systemie Win XP odtwarzają się bez problemów. W sumie spotyka się z takim czymś pierwszy raz.

Może ktoś mi pomoże co mam z tym zrobić, może jakiś program albo coś innego. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Proszę poprawić tytuł na konkretny.

Co do problemu.

Masz tę stronę na serwerze? czy na dysku? Może problem leży w formacie pliku lub złym adresowaniu.

Na serwerze w nazwach pliku rozróżniane są duże i małe litery- ‘nazwa’ i ‘Nazwa’ to różne pliki, czyli nazwa pliku i odwołanie do niego muszą być identyczne (na komputerze pod systemem operascyjnym windows nie ma to znaczenia) i nie należy używać polskich liter w nazwach plików.

Zdjęcia są skopiowane razem czyli te moje i te z SE i tak samo się do nich odwołuję. A wyświetlają się tylko te z SE.

Jeśli na serwerze, to wklej link.

To jest stronka robiona na bazie joomli, ale już jakiś czas na niej nic nie robiłem jak mi się ta galeria nie pokazuje poprawnie. Głównie dla tego założyłem tą stronkę. Jak dobrze pójdzie to później może zrobię swoją.

A to jest link do galerii http://www.studys.yoyo.pl/index.php?option=com_easygallery&act=categories&cid=20&Itemid=31

Pisałem wyżej aby nie używać polskich liter w nazwach, a jednak używasz i nie poprawiłeś (Zdjęcie000.jpg), no to nie będzie się wyświetlać, bo serwery nie chodzą pod systemem operacyjnym windows i tyle. :frowning:

Dzięki, szukałem wszędzie ale nie pomyślałem o nazwie pliku. Tak jest coś się wrzuca z automatu. Dzięki.