Problem ze zdjęciem radiatora

Dzięki Tobi to się nie mam o co martwić bo kupowałem u zaufanego sprzedawcy, można powiedzieć że mój kolega :wink:

Tylko tak się zastanawiam bo to jest z hurtowni tamten gościu sprowadza to jak oni ci z hurtowni sprawdzą to nie uznają. Bo to nie zależy raczej od sprzedawcy tylko od dostawcy.

Wczoraj zdjęłam radiator i oczywiście po paście na procesorze nie było nawet śladu. Nałożyłam pastę “Arctic Silver 5” i dalej temperatury są tragiczne. Praktycznie mogę sobie tylko przejrzeć wiadomości w necie, a celowo teraz włączyłam film i skopiowałam go z płytki na dysk, temp w czasie tej akcji do obejrzenia na screenie niżej. Nie wiem co się dzieje…Ostatnio tylko dołożyłam jedną kość RAM 512MB, teraz w sumie mam jej 1024MB. Wcześniej jednak też było już na starcie ok 50stC na procku. Czy mój komp już się kończy? Czy pasta nieodpowiednia… nie mam pomysłów co zrobić i proszę o pomoc bo aktualnie nie mam szans na jakiekolwiek działania na kompie. Jeśli trzeba podać jakieś dane to proszę zasugerować które.

Temp sprawdzana SpeedFan+Everest+Bios, jest taka sama.

Temp po uruchomieniu komputera rano

temp23ranoek4.th.jpg

Podczas oglądania filmu

tempfilmhs8.th.jpg

W czasie kopiowania filmu z płytki na dysk

tempkopiowaniesi8.th.jpg

Według mnie jak na ten procek to temperatury masz odpowiednie nie wiem o co Ci chodzi a po za tym nowa pasta musi się jakiś czas wygrzewać.