Problem ze zintegrowaną grafiką-czarny ekran

Ostatnio naprawiałem sobie PC, wszystko ładnie pięknie ale po podłączeniu kabla ekranu do zintegrowanej grafiki mam cały czas czarny ekran. Co może być tego przyczyną? Po wielu godzinach zabawy z tym mam ochotę wywalić PC przez okno. Moja płyta główna to ASUS P5KPL-AM, dodam że byłem z nią w serwisie i uznali że wszystko z nią ok, po włączeniu nawet nie zapali się lampka na klawiaturze.

Może to jednak nie grafika, a zasilacz.

lukasz_n ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

No coś dziwnego się dzieje, włączam nic się nie dzieje, i nagle po ok 2 minutach komp się wyłącza. Może zasilacz za słaby? jest obecnie 350.

Jaki producent, model?

Jakieś Feel firmy Modecom, z tego co się orientuje to jest brzydko mówiąc “■■■■” kupiony w 2007 jakby to jakoś pomogło.

Stawiam na ten zasilacz. Spróbuj pożyczyć inny, albo od razu kup nowy, porządny.

Ok, tylko powiedz jaki on powinien być, jakie parametry?

bo mam tam jeszcze 2x 1GB Goodram 677Mhz

i grafikę jakiegoś GF 7300 LE

do tego dysk 240 SATA

Czytnik kart

napęd DVD Lite-ON

A jest moliwość że to procesor? (wydaje mi się że raczej nie, ale nie zaszkodzi zapytać)

Przeczytaj to: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Dla Ciebie będzie dobry 350-400W jakiejś renomowanej marki.

Pomyślę nad tym, ale czy jest możliwe ze to procesor padł? Bo sprawdzałem inny ale wciąż to samo. nawet na klawiaturze się lampka nie zapali.

Nie, to nie procesor. Po prostu jest problem z zasilaniem.

ok, pójdę do sklepu, niech mi sprawdzą. Ale dziwna sprawa bo patrzyłem wcześniej na 2 różnych i nadal to samo.

Dodane 31.08.2009 (Pn) 11:26

Byłem w serwisie, zdiagnozowali płytę, jako złą, sprawdzili na innym zasilaczu, to samo, cóż zamówiłem jakąś gigabyte.