Problem ze zmianą języka w mozilla thunderbird

Otwieram thunerbird i w narzędziach mam ustawiony język angielski/stany zjednoczone jak chce zmienic na polski to otwiera mi się stronka z językami wybieram polski, zainstalował sie i niby wszystko ok tylko póżniej jak wchodze w narzędzia to znowu jest angielsko/stany zjednoczone a polskiego nie widac. Gdzie go odnaleść w takim razie, gdzie on sie zainstalował???

Możesz uściślić o jaki język Ci chodzi? Język interfejsu programu, czy język modułu sprawdzania pisowni? Jeśli to drugie to szukaj w folderze …\Mozilla Thunderbird\dictionaries\ plików *.aff i *.dic. Dla j. angielskiego (amerykańskiego) będą to en-Us.aff i en-US.dic. Dla polskiego - PL.dic i PL.aff

W razie kłopotów z instalacją przy pomocy rozszerzenia - pobierz odpowiedni plik (pobierz a nie instaluj) stąd i rozpakuj odpowiednie pliki do podanej wyżej lokalizacji (pliki xpi to zwykłe archiwa zip ze zmienionym rozszerzeniem).

Tylko jak otwieram tą twoją stronkę i klikam na język polski to mam tylko opcje “zainstaluj”, a nie ma pobierz i zapisz chyba że nie widzę

Złączono Posta : 27.06.2007 (Sro) 15:44

Ok posiedziałem trochę i udało mi się wielkie dzięki za pomoc jak się złapiemy kiedyś na mieście masz piwko u mnie he he.

Uważam temat za zamknięty