Problem ze zmiana koloru na ekranie i z kartą Nvidia

Witam .

Najpierw na ekranie laptopa Amilo FUJITSU SIEMENS zaczął przeważać kolor zgniej zieleni.Potem na ekranie pojawił się komunikat:Nvidia Driver Helper Service Version 186.91 zatrzymano działanie i zamknięto poprawne działanie aplikacji z powodu problemu.

Teraz przeważa kolor zgniło-zielony i te kolory wydaja się blade.Przeglądalem w googlach ten problem i rozwiązań nie widzę.Dodam,że laptop był skanowany,aktualizacje są wszystkie,próbowałem przywracania systemu i nic.

Prosze o pomoc.

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej i zobacz czy nie masz coś pogrzebane w nasyceniach kolorów czy coś

Sterowniki zainstalowałem,ustawienia domyślne,przywracałem system z punktem przywracania sprzed 2 miesięcy i bez zmian.Z każdym razem wyświetla się komunikat,który opisałem w pierwszym poście.Nie ma koloru czerwonego i na ekranie przeważają blady niebieski i kolor identyczny jak zamieszczonej emotikony :slight_smile: .

Sprawdź jak sprawa wygląda na zewnętrznym monitorze.

Nie mam niestety na dzień dzisiejszy takiej możliwości.Brak drugiego monitora i brak kabla.Ale nawet w ustawieniach kolorów paleta barw jest jednolita.Zamiast różowego i czerwonego jest odpowiednio jasno szary i szary.Myślę,ze najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta w punkcie usługowym.