Problem ze zmianą rozdzielczości

Chodzi o zwiększenie rozdzielczości, wiem ppm na pulpit> personalizuj> ustawienia ekranu i na pasku a potem zastosuj. Tyle że wczoraj na najwyższej była wysoka a teraz na najwyższej jest dosyć niska nie wiem co z tym zrobić. Aha i rozdzielczość mi się zmniejszyła gdy uruchomiłem tremulous.Pomocy :!:

Witam

Nie “pirać” gier. Trainery robią swoje :lol:

@tom615 A co ma piernik do wiatraka? Jeżeli się nie mylę to Tremulous jest grą bezpłatną, ba chyba nawet ma otwarty kod źródłowy więc nie wiem jak można ją “piracić”…

@bcv123 Sprawdź sterownik grafiki. Silnik Quake’a 3 na którym chodzi ta gra potrafi czasami dziwne rzeczy z nim zrobić. Reinstalacja sterownika powinna pomóc.

Następnym razem przeczytaj swój post przed opublikowaniem, Tytuł nic praktycznie nie mówi o problemie (jest na dodatek z błędem - ro z dzielczość), a treść jest strasznie chaotyczna i nieprzemyślana

bcv123 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

No przepraszam za jakość ale wczoraj nie miałem nerwów. Strasznie mnie to denerwuje gdy mam taką niską rozdzielczość. jak sprawdzić te sterowniki ?

Tremulous jest grą w 100% darmową