Problem ze zmianą rozdzielczości

Witam od niedawna jestem posiadaczem netbooka Asusa Eee PC 1001 HA i mam problem. Musiałem zmienić system, ponieważ zainstalowany już miał za dużo zainstalowanych programów i dokumentów( jak go dostałem) oraz nie działało WiFi. Gdy zmieniłem system i zainstalowałem sterowniki to okazało się, że nie mogę zmienić rozdzielczości ekran, bardzo by mi pasowało ją zmienić. Jeden sterownik VGA coś nie chciał się dobrze wgrać. Wyskoczył jakiś błąd i po instalacji. Dziękuje z góry za pomoc, pozdrawiam, :slight_smile:

Po pierwsze do Asusów dają płytkę DVD z obrazem systemu i z niej możesz sobie odtworzyć system i potem powywalać (odinstalować) zbędny soft.

Po drugie masz stronę Asusa ze sterownikami: http://pl.asus.com/Eee/Eee_PC/Eee_PC_1001HA_Seashell/#download

Wiesz tutaj nie ma jasnowidzów - jaki system to po pierwsze?

Skoro przy instalacji sterownika do grafiki wyskoczył Ci błąd to musisz pobrać go i jeszcze raz zainstalować

Po pierwsze to nie mam płytki, bo mam go z allegro.Po drugie mam stronę- myślisz, że skąd ja ściągałem? Po trzecie to jest XP 32- bit, proffesional. Kilkukrotnie próbowałem- żadnego efektu.

Skoro kupiłeś go na allegro i już wtedy coś nie działało, a teraz masz błędy przy instalowaniu sterowników, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że kupiłeś uszkodzony sprzęt. Czyżbyś wylicytował go za dziwnie niską kwotę?

Wtedy nie działało prawidłowo tylko WiFI, hasła w ogłóe nie mogłem wpisać chyba, że przez ustawienia, ale i tak sieć nie działała- chociaż teraz podejrzewam, że to nie byłą wina netbooka. Nie nie kupiłem tego za podejrzanie niską cenę- 530 zł dla Twojej informacji.