Problem ze zmianą tapety w windows 8

Witam! Od ostatniego czasu mam dość spory problem ze swoim windowsem 8, Otóż zawsze gdy próbuje zmienić tapetę systemu na inną niż domyślną, Tapeta nie zmienia się a komputer dostaję świra, Czyli bugują się ikonki, Niektóre rzeczy się nie wyświetlają ale mniejsza z tym, Nie wiem co może być przyczyną tego otóż problemu, Zauważyłem jedynie jeden błąd w rejestrze który może mieć coś wspólnego

URL:ms-windows-store

--------------------

Klucz "HKEY_CLASSES_ROOT\ms-windows-store\DefaultIcon" odnosi się do nieistniejącej ikony "@{winstore_1.0.0.0_neutral_neutral_cw5n1h2txyewy?ms-resource://WinStore/Files/images/logo.png}". Odniesienie to należy usunąć, aby system Windows nie próbował odnaleźć tej ikony.

Ten problem w rejestrze zaczął się pojawiać właśnie od tego problemu z tapetą :wink:

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

W tym miejscu rejestru ja mam taki wpis (wyeksportowany z rejestru):

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\ms-windows-store\DefaultIcon]

@="@{winstore_1.0.0.0_neutral_neutral_cw5n1h2txyewy?ms-resource://WinStore/Files/images/logo.png}"

Jest tam mała różnica na początku wpisu! Może o to chodzi? Zmiana tapet działa u mnie normalnie.

Jak mam to naprawić? :wink:

Mój wpis zapisać w notatniku, zmienić rozszerzenie pliku .txt na .reg i uruchomić ten plik .reg

Wyskakuję error “Można importować tylko binarne pliki rejestru z wewnątrz edytora rejestru” :c

No, ale w Notatniku miałeś zapisać (skopiować) cały ten poniższy tekst:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\ms-windows-store\DefaultIcon]

@="@{winstore_1.0.0.0_neutral_neutral_cw5n1h2txyewy?ms-resource://WinStore/Files/images/logo.png}"

Niestety nadal wyskakuję error, Lecz tym razem inny "Nie wszystkie dane zostały pomyślnie zapisane w rejestrze, Niektóre klucze są otwarte przez system lub procesy… :c