Problem ze zmianą uprawnień dla określonego pliku

Witam, mam taki problem muszę zmienić nazwę pliku w katalogu system32. Jest to plik uxtheme.dll. Wyłaczyłem UAC poprzez panel sterowania>>konta użytkoników >> włącz/wyłącz funkcję kontrola konta użytkownika. Nie wiem czy dobrze zrobiłem gdyż na jednej ze stron znalazłem coś takiego:

“Aby całkowicie wyłączyć UAC (zachowanie systemu, jak w przypadku Windows XP - niezalecane!), należy zmienić opcję: Kontrola konta użytkownika: Uruchom wszystkich administratorów w trybie zatwierdzania przez administratora->Właściwości->ustawić na Wyłączone (User Account Control: Run all administrators in Admin Approval Mode->Properties->Disabled).” Coś nie mogę tego znaleść. A problem jest taki, że próbując zmienić uprawnienia dla w/w pliku nie mogę tego zrobić, cały czas wyskakuję odmowa dostępu :/.

Proszę o pomoc i z góry dzięki !

zmień właściciela pliku…

Dzięki za odpowiedź ale możesz jaśniej ? Zrobiłem też coś takiego, że:

włączyłem zaawansowane ustawienia zabezpieczeń dla tego pliku. Zmieniłem uprawnienia dla wszystkich uzytkowników dostępnych na liście - niestety wciskam ok i wyskakuje info nie można zapisać zmiany uprawnień na uxtheme.dll - odmowa dostępu :confused: Dodam jeszcze, że jestem jedynym użytkownikiem kompa i pracuje na koncie admina.

nie pracujesz na użytkowniku z uprawnieniami ADMINA, musisz zmienić właściciela pliku z Administratora na swojego użytkownika!!.

Oka teraz znalazłem zakładkę właściciel.