Problem ze znajdowaniem sprzętu

Witam mam windowsa 7 pro x86 i gdy podłączam do niego pendrive lub dysk zewnętrzny to nic nie wykrywa.

Podpinane urządzenie działa na innym komputerze?

Zrób jeszcze tak: po podpięciu urządzenia wejdź w zarządzanie dyskami i zobacz czy urządzenia są tam widoczne, kilka razy widziałem, że Win wykrywał sprzęt, ale z jakiegoś powodu nie nadawał im automatycznie literki, więc nie były widoczne w oknie Mojego Komputera. Jeśli tam będą, wystarczy nadać literę i powinno działać.

już sprawdzałem to i nic nie ma poza moimi partycjami dysku twardego

A działanie urządzeń na innych komputerach?
Poza tym zawsze tak to się działo czy nagle niedawno przestał wykrywać urządzenia?

tak mam na drugiej partycji windowsa 7 ale 64bitowego ( ten na którym nie działa to 32 bitowy )

działało ale gdy zainstalowałem z della sterowniki ( juz miałem ale nie oficjalnie wiec zainstalowałem niby drugi raz) to przestało ale nie wiem czy to dla tego

Próbowałeś odinstalować sterownik, po instalacji którego przestało działać?

nie, miałem wszystkie sterowniki ale zainstalowałem jeszcev raz dla pewności ze strony della jakieś 3 ale nie pamietam jakie

W panelu sterowania przy zainstalowanych programach najczęściej są daty - ustal, które zostały zainstalowane ostatnio i je odinstaluj.

owszem są daty ale nie widac wszystkich sterowników np.sterownika magistrali zarządzania systemem

A te, które widać mają daty niedawne?

niestety nie ale spróbowałem zinstalować driver pack solution i po kilku restartach zadziałało (program zainstalował wszystko od nowa) i dzieki za pomoc