Problem ze znajomością mp3-jki

Witam!

Mam mp3,ale zupełnie źle ją eksploatuję!

Mam CD ze sterownikami i instrukcją,ale włączam ją i nic zupełnie z tej płytki nie rozumiem!

Umiem sobie muzykę wrzucać,odsłuchać,zmieniać i kasować.

Ale jest tu coś o nazwie “EBook”!

Z internetu wyczytałam że to elektr. książki, więc wychodzi na to że mogę czytać je w moim odtwarzaczu?!

Tylko jak je zrzucić?Gdzie szukać takich które mi spasują?

Proszę o wszelkie info! ![-o<

Dzięki Wielkie!

S.P.

Utwórz nowy plik *.txt np. w Notatniku i wpisz coś tam. Potem wgraj ten pliczek do mp3 i sprawdź czy działa w nim. Przeszukaj też płytę, którą dostałeś razem z playerem, tam będzie odpowiedni do tego program (do tworzenia tych eBooków) .

Witaj!

Ową płytkę mam ale nie bardzo umiem sobie z nią poradzić :frowning:

Wgrałam z niej jakiś program,ale nie wiem jak zrobić eBook.

Mam zwykły tekst utworzyć jako plik .txt-a potem przez ten program wrzucić do playera-tak?Dobrze Cię zrozumiałam?

Dziękuję za pomoc!

Ten pliczek .txt mozesz wrzucić do mp3 także za pomocą Eksploratora Windows (normalnie przez Mój komputer).

Podaj jeszcze producenta i model tego odtwarzacza.

Z tego co widzę to głównym problemem jest to że ten plik ląduje nie tam gdzie ma.

Otóż w dysku wymiennym jest folder eBooks-a w środku żądana przeze mnie zawartość, ale gdy wł. playera w katalogu eBook, nic nie ma wyskakuje komunikat “brak plików”.

Bo folder eBooks jest tm gdzie foldery muzyczne!

Natomiast w playerze tego folderu tam gdzie muzyczne…NIE MA!

Da ktoś z tym radę?

:frowning:

![-o<

Pozdr.

Lark SMILE

Rozumiem, że muzyka normalnie działa, więc się ciesz. :slight_smile: Niestety strona producenta nie chodzi, więc za dużo nie powiem, jak zaskoczy to się zobaczy. Z tymi ebookami, to nie wiem w jakim formacie trzeba wgrywać te pliki i gdzie (może będzie na stronie). A tak ogólnie na teraz to napiszę: następnym razem kup porządny player, do którego będziesz miała wsparcie producenta i pewność, że wszystko ładnie działa.

Adalbert , u mnie działa strona producenta o tym mp3.

Faktycznie, teraz działa. Z tego co teraz na szybko wyczytałem, to ten player potrafi odczytać informacje o piosence zawarte w tagach, nie ma możliwości czytania ebooków. Czyli jeżeli player gra, to zupełnie dobrze go eksploatujesz StaraPokrzywa. :slight_smile:

Dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam!