Problem ze znalezieniem antywirusa w systemie

Witam

Zainstalowałem kiedyś( ok 1,5 roku temu ) Webroot antivirus with antispyware,po jakimś czasie odinstalowałem i przeszedłem na komercyjna wersję AVG plus firewall. Parę dni temu podczas aktualizacji AVG z wersji 8,5 na 9,0 wyswietlił sie komunikat, że w systemie jest jeszcze jeden antivirus, ten wspomniany na początku. AVG wydał polecenie aby odinstakować “sąsiada” bo mogą być konflikty. Tyle że ja go usunąłem już ponad rok temu. Sprawdzałem w " dodaj usuń programy" -nie ma . Revo uninstaler też Webroota nie widzi. Próbowałem wyszukać ręcznie jakieś pliki lub foldery, które miałyby w nazwie “Webroot” i tu tez nic. Poradzcie jaki jest inny sposób na zlokalizowanie i trwałe usunięcie niepotrzebnego programu

Przeczyścić rejestr Ccleanerem,może zostały jakieś wpisy,Wyszukać przez Start/uruchom/regedit/znajdż wpisy webroot i je usunąć.Ustawić opcje Pokaz pliki ukryte,być może pozostały jakieś foldery,pliki związane z tym programem.

Pobierz OTListIt2: http://www.searchengines.pl/index.php?s … =392369 przeskanuj daj log OTListIT.txt oraz Extras.txt.

:slight_smile: