Problem ze znalezieniem programów (karta/tuner TV)

Witam. Mam nową kartę TV, i program DScaler. Tylko że… niemoge znależć programów. Czy mógłby ktoś pomóc, lub wysłać mi jakoś program.txt z Inowrocławia, ale nie rzadnej kablówki, tylko zwykłej anteny. Albo niech mi ktoś powie gdzie wpisać (i odrazu dodać) jakąś częstotliwość. Np. Polsat jest na 727,31. Gdzie to wpisać, żeby znalazło ten program??? Dane gdzie jest mam z telewizora. POMOCY! !!

barokim ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ale jaka ta karta TV? Podaj jak sie nazywa w menadżerze urządzeń i wtedy bedzie można ewnetualnie coś poradzić i ściągnąć program napisany pod ten sprzęt… :stuck_out_tongue:

Znalazłem dwa i niewiem który właściwy:

Philips Prosteus (7134) WDM Video Capture

Philips WDM TVTuner

http://www.download.net.pl/9350/WinDVR/ tutaj masz program do tej karty i do wielu innych.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic926269.html A tutaj coś na to wyszukiwanie programów.

No to jest tak: wyszukiwanie programów - z tym już nie mam problemów. Gorzej z po pierwsze obrazem. Od lewej strony się zakrzywia, niewiem do końca jak to wytłumaczyć, po prostu się wykrzywia jakoś. Po drugie - mógły ktoś powiedzieć jak zapisywać kanały, bo za nic niemoge tego zrobić. Ciagle wpisuje częstke od nowa, denerwujące to jest. Od razu powiem że używam spolszczonego DScaler`a.

A może jednak sprobój tego WINDVR ? Może tam będzie łatwiejsza obsługa ? :smiley:

Taaaa, kiedy go już skonfigurowałem, i mi sie nie spodobał to kliknołem w krzyżyk. I co??? BLUE SCREEN! !!

Dobra, programy zapisywać już umiem. Ale co z tym zakrzywianiem??? Czego to wina??? Karty, złego podłączenia, czy może antena, potrzebuje wzmacniacza??? Niech mi ktoś pomorze! !!