Problem ze znalezieniem programu :(:(:(

Witam!! Mam problem odnosnie znalezienia odpowiedniego programu do obróbki zdjęć, konkretnie do tego bym mogl zdjecia o wiekszej rozdzielczosci zamienic na taka rozdzielczosc (208x208) bym moc je wrzucic na telefon,nokie 6230 Pozdrawiam i z gory dziekuje!!

Do tego polecam program --> IrfanView 3.98

Do tego jest już potrzebne specjalne oprogramowanie :slight_smile:

zobacz :

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25270

Większością programów służących do tworzenia grafiki (a nawet nie) możesz takie coś zrobić :slight_smile: Ja polecam program Photoshop. Program umożliwia tworzenie grafiki, obróbkę zdjęć itp. Aby zmniejszyć w nim zdjęcie wystraczy wybrać (o ile dobrze pamiętam) Image>>Size i wpisujesz do jakiego rozmiaru chcesz zmniejszyć. Ale są także darmowe programy które to umożliwiają. Chyba GIMP albo IrfanView.

Nie wiem z jakich rozdzielczości chcesz zmniejszyć zdjęcia do 208x208 ale jeżeli w jakiejś większej to nie licz, że będą takiej samej jakości jak przez pomniejszeniem :roll:

Raczej nie. Myślę, że chyba darmowy program PC Suite powinien wystarczyć do takich celów :?

bambusik proszę zmienić tytuł na konkretny

Naewt w systemowym paincie da rade :stuck_out_tongue: Ale będziesz miał problem, bo nową rozdziaelczość trzeba wyrazić jako % pierwotnej.