Problem ze znalezieniem sterownikow intel gma 950

witam, mam pewien problem z uruchomieniem pewnej gierki z tego laptopa 9’’ , mam karte graf intel gma 950 i nigdzie nie moge znalezc sterownikow nowszych niz z 2008r , nie wiem czy ten sterownik akurat pomoze w otwarciu gry … Ale moze sa jakies skanery sterownikow? Tylko jakies dobre a nie jakies gowniane ktore juz widzialem… Gra jest dosc prymitywna graficznie podobnie do tibi :d ale nazywa sie netsoccer2 , i problem polega na tym,ze wejsc do gry moge (czat,ustawienia itp) ale na boisko czyli na trening lub mecz juz nie ,bo wyswietla sie blad z tej gry i musze interweniowac ctrl+alt+del… na forum znalazlem odp ze sterowniki i net framework 3.5 , albo directx powinny pomoc ale ze sterownikami mam wlasnie problem… net framework i dxa zainstalowalem i dalej to samo. komputer to Acer Aspire one, plyta glowna aoa150, .karta intel gma 950 tyle wiem.

Tu jest skaner: http://www.intel.com/support/detect.htm - uruchom na IE, na innej przeglądarce mogą być problemy.

no fajnie fajnie ale znalazlo mi tylko 1 sterownik do wymiany- ethernet i instalka zla bo do visty - aha

na stronie producenta są z 2008/12/04 innych nie znajdziesz

Dla XP najnowsza wersja ze strony Intela to 14.32.4.4926 z 2/28/2008 i nowszych nie ma.

Nie wiem, jakie gra ma wymagania, ale wygląda to raczej na problem z grą, nie grafiką. Miałem do czynienia z grami (a nawet np. z wygaszaczami ekranu), które wymagały grafiki z DirectX8, a pod nowszą obsługującą DirectX9 nie chciały się uruchomić. Jakieś błędy programistów.

hmm brzmi ciekawie… to jak teraz usunac tego dxa ktorego zainstalowalem? bo z tego co widze to nie ma go w dodaj usun programy…on sie poprostu laduje do system32 chyba…