Problem ze znikającym internetem i resetami kompa


(jaguarR) #1

Witam

mam kilka problemów..

czasami jak włączam kompa to nie dam rady nic kliknąć i sie sam resetuje.. ( ale to najmniejszy problem.. )

w tygodniu mam problemy z netem... tj przypuśćmy włączę kompa o 10.. porobię coś 15min i neta nie ma... muszę wejść w połączenia sieciowe i wyłącz/włącz albo napraw i net wraca do normalności..... i tak mam do wieczora.....czasem mam neta 15min..czasem 1minute...... średnio co 10min muszę grzebać żeby był... ( denerwujące to jest....) wieczorami potrafię mieć neta z 2-3godziny... w weekendy jest ok :smiley: ( net jest ciągle.. :smiley: )

postanowiłem zrobić skana mksem (online ) i wykrył : http://img40.imageshack.us/img40/1667/93067681.jpg

ktoś coś pomoże ??

log z hjt : http://www.wklejto.pl/43771

wie ktoś jak usunąć pozostalości po starym firewalu comodo ??


(Freeq52) #2

Co do tego "znikającego" neta. Miałem podobny problem, internet był parę minut, po czym musiałem naprawiać połączenie w identyczny sposób. Okazało się, że router miał jakieś problemy, musiałem wziąć nowy, nic nie pomagało.Wiem, że to ostateczność, ale niestety w moim przypadku tylko to poskutkowało, dzisiaj nie mam żadnych problemów.

Co do tego Comodo to spróbuj usunąć Revounistallerem, może Ci się uda.


(Agatonster) #3

jaguarR ,

Proszę zapoznać się z tematem Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(HeHe_--) #4

zainstaluje Comodo jeszcze raz i usuń je tym Revo Uninstaller weź tryb rozszerzony usuwania. zainstaluj anty wirus i zaporę np avira free i zone alarm free.

daj log z OTL log wklej na wklej.org