Problem ze zrootowanym smartfonem Samsung Galaxy Grand Prime

Witam po długich próbach Rotowania mojego Telefonu (Samsung Galaxy Grand Prime SM-G531F)
nie mogę po prostu zrotować jak jest na poradnikach na Youtube robię wszystko identycznie tylko przy instlacji miałem zapytanie czy chcę zainstalować bo ten program podobno ma klucz który próbuje ominąć zabezpieczenia Androida .
Gdy daje root wygląda tak i czekam około 20 sekund


a Po rocie jest coś takiego :

Hej. KingRoot jest bardzo “amatorskim” rozwiązaniem do zrootowania telefonu. Do sprawdzenia tego, czy rzeczywiście masz prawa administratora, skorzystaj z programu Root Checker (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joeykrim.rootcheck&hl=pl).

Poradników do rootowania polecam szukać tylko i wyłącznie na XDA - masz pewność, że działają oraz nie psują telefonu.

Twój telefon da się zrootować tylko i wyłącznie po wgraniu innego bootloadera (przykładowo TWRP). Tutaj masz pełny poradnik - https://forum.xda-developers.com/grand-prime/general/how-to-flash-stock-twrp-root-sm-g531f-t3286340

Nie mam tego modelu, nie sprawdzałam, nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za szkody. Jednak posty zadowolonych forumowiczów nie świadczą o tym, że metoda nie działa. Korzystaj z niej tylko wtedy, gdy masz pewność, co robisz.

hej ,

Niestety pobralem 1 program z tego poradnika i jest błąd 404 Not found

Który link? U mnie wszystkie linki działają, podane na xda.

samsungi najlepiej rootować za pomocą odina aby wgrać TWRP potem to już z górki szukaj na XDA pełno jest wątków o rotowanie grand prime

juz dziala tylko nie zostalem poinformowany ze mam to robic na kompie sprubuje i napisze

interesuje mnie jakiś poradnik na yt czy istnieje jakiś na ten telefon ?