Problem zinstalacją Windows 7 Ultimate 64 Bit

Witam

Podczas instalacji win 7 napotkałem problem mianowicie po pierwszym restarcie wszystko instalator zaczyna od nowa. Pierwsze 3 etapy przechodzą bezproblemowo (kopiowanie plików sys. Win, Rozpakowywanie plików, instalowanie aktualizacji), następnie następuje restart i wszystko zaczyna się d nowa. Co mam w tej sytuacji zrobić bo potrzebuje pilnie systemu. Dodam że Windows jest oryginalny.

Pozdrawiam

Kiedy nastąpi restart, wyjmij płytę z napędu, dopiero gdy instalator poprosi, włóż ją (popchnij szufladę).

Taki zabieg pomagał, przy instalacji Win 98, może zadziała przy Win7.

Czy komputer po restarcie próbuje bootować z napędu optycznego? Czy wyświetla się komunikat, że “Dowolny klawisz spowoduje rozruch z użyciem płyty DVD”? Jeśli tak, to nie należy nic naciskać :wink:

a może go tak zainstalować

http://pclive.pl/instalacja-windows-xp- … e-540.html

Przed instalacja w biosie masz włączony jako pierwszy napęd do odczytu napęd optyczny ( czyli standardowy napęd dvd ) i z tego też napędu jest startowana instalacja windowsa.Po pierwszym restarcie kompa po zgraniu plików wejdź w bios i przestaw zeby jako pierwszy napęd do odczytu był napęd dysku twardego . Myślę że to powinno Ci pomóc .Pzdr .

Miałem kiedyś podobny problem, że podczas instalacji Windowsa, po pierwszym restarcie wszystko zaczynało się od nowa. U mnie problemem było to, że instalowałem system na niewłaściwej partycji. Zamiast instalować na Primary Partition instalowałem Windowsa na chyba Logical Partition.

Po pierwszym restarcie wejdź w BIOS i przestaw bootowanie na dysk twardy, a secondary jako naped. To na pewno pomoże :wink:

Dzięki wszystkim za pomoc.

rozwiązałem problem

Temat do zamknięcia