Problem zinstalacją Windows 7 Ultimate 64 Bit


(Dom!n!kjlb) #1

Witam

Podczas instalacji win 7 napotkałem problem mianowicie po pierwszym restarcie wszystko instalator zaczyna od nowa. Pierwsze 3 etapy przechodzą bezproblemowo (kopiowanie plików sys. Win, Rozpakowywanie plików, instalowanie aktualizacji), następnie następuje restart i wszystko zaczyna się d nowa. Co mam w tej sytuacji zrobić bo potrzebuje pilnie systemu. Dodam że Windows jest oryginalny.

Pozdrawiam


(reos) #2

Kiedy nastąpi restart, wyjmij płytę z napędu, dopiero gdy instalator poprosi, włóż ją (popchnij szufladę).

Taki zabieg pomagał, przy instalacji Win 98, może zadziała przy Win7.


(jaru_r) #3

Czy komputer po restarcie próbuje bootować z napędu optycznego? Czy wyświetla się komunikat, że "Dowolny klawisz spowoduje rozruch z użyciem płyty DVD"? Jeśli tak, to nie należy nic naciskać :wink:


(system) #4

a może go tak zainstalować

http://pclive.pl/instalacja-windows-xp- ... e-540.html


(CoolWeed) #5

Przed instalacja w biosie masz włączony jako pierwszy napęd do odczytu napęd optyczny ( czyli standardowy napęd dvd ) i z tego też napędu jest startowana instalacja windowsa.Po pierwszym restarcie kompa po zgraniu plików wejdź w bios i przestaw zeby jako pierwszy napęd do odczytu był napęd dysku twardego . Myślę że to powinno Ci pomóc .Pzdr .


(Starchris) #6

Miałem kiedyś podobny problem, że podczas instalacji Windowsa, po pierwszym restarcie wszystko zaczynało się od nowa. U mnie problemem było to, że instalowałem system na niewłaściwej partycji. Zamiast instalować na Primary Partition instalowałem Windowsa na chyba Logical Partition.


(Raquntish) #7

Po pierwszym restarcie wejdź w BIOS i przestaw bootowanie na dysk twardy, a secondary jako naped. To na pewno pomoże :wink:


(Dom!n!kjlb) #8

Dzięki wszystkim za pomoc.

rozwiązałem problem

Temat do zamknięcia